"Прем'єр-Нива" прагне закріпитися у "вишці"

Після нетривалого відпочинку вихованці провідної вінницької футбольної ДЮСШ "Прем'єр-Нива" поновили тренування. У новому сезоні юні нивівці після багаторічної перерви знову гратимуть у вищій лізі Дитячо-юнацької ліги України. Про те, як триває підготовка до цього відповідального змагання, розповідає провідний тренер ДЮСШ "Прем'єр-Нива" Олександр Гайдаржи.
База цілком влаштовує
- Усі наші команди різних вікових категорій почали тренуватися. Юним футболістам немає сенсу їздити на збори в інші регіони, адже база СК "Нива" всіх цілком задовольняє. Також наші гравці набиратимуть форму на відкритих домашніх змаганнях, - каже Олександр Гайдаржи.
У цьому місяці на базі СК "Нива" відбудеться два представницькі всеукраїнські футбольні турніри, які проводить спортшкола "Прем'єр-Нива".
Із 16 по 20 серпня змагатимуться юнаки 2003 р.н. "Прем'єр-Ниві" протистоятимуть команди із Житомира, Хмельницького, Києва, Маріуполя, Черкас і Володимира-Волинського. До речі, колектив 2003 р.н. (тренер - Олександр Квятковський) - найсильніший у спортшколі "Прем'єр-Нива" за сукупністю показників, наголошують фахівці.
Випускники
працевлаштувалися
Із 23 по 27 серпня у Вінниці пройде аналогічний турнір серед гравців 2000 р.н. На ньому ДЮСШ "Прем'єр-Нива" поміряється силами із ФК "Одеса", "Поділлям" (Хмельницький), київськими "Зіркою" і ДЮСШ №15, "Олімпіком" (Кропивницький), "Рухом" (Винники, Львівська область) і ДЮСШ смт.Ставище (Київська область).
- Наша команда цієї вікової категорії торік виграла групу першої ліги. Щоправда, у ній тоді грали п'ять футболістів 1999 р.н., які віддали десять років футболу і завершили навчання в ДЮСШ. Кілька з них уже працевлаштувалися. Приміром, Надар Ломія гратиме за команду "Локомотив" (Київ), яка поки виступає в чемпіонаті області, але планує вийти на рівень майстрів. А Микола Горєлов перейшов у "Патріот" (Кукавка, Могилів-Подільський район), одну з провідних команд чемпіонату Вінниччини, - інформує Олександр Гайдаржи.
Набагато вищій рівень
Змагання вищої ліги ДЮФЛ України починаються у вересні. Гратимуть одразу чотири колективи ДЮСШ "Прем'єр-Нива" (минулого сезону у першій лізі - лише два). Окрім збірної 2003 р.н., це команди 2002 р.н. (тренери - Олег Шикір і Валерій Бровченко), 2001 р.н. (тренер Юрій Козачук), 2000 р.н. (Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук).
- До вищої ліги ми потрапили за спортивним принципом. Тепер прагнемо закріпитися в елітному дивізіоні юнацького футболу. Бо там рівень є набагато вищим, ніж у першій лізі. Час покаже, на що ми здатні, - каже Олександр Гайдаржи.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

69

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

64

В амбулаторії Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги 5 листопада помер 67-річний пацієнт. Подробиці ...

64

У Вінниці 7 листопада близько 10.45 у по вулиці Князів Коріатовичів в під'їзді будинку невідомий чоловік учинив розпусні дії відносно ...

63

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...

61

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...