"Прем'єр-Нива" прагне закріпитися у "вишці"

Після нетривалого відпочинку вихованці провідної вінницької футбольної ДЮСШ "Прем'єр-Нива" поновили тренування. У новому сезоні юні нивівці після багаторічної перерви знову гратимуть у вищій лізі Дитячо-юнацької ліги України. Про те, як триває підготовка до цього відповідального змагання, розповідає провідний тренер ДЮСШ "Прем'єр-Нива" Олександр Гайдаржи.
База цілком влаштовує
- Усі наші команди різних вікових категорій почали тренуватися. Юним футболістам немає сенсу їздити на збори в інші регіони, адже база СК "Нива" всіх цілком задовольняє. Також наші гравці набиратимуть форму на відкритих домашніх змаганнях, - каже Олександр Гайдаржи.
У цьому місяці на базі СК "Нива" відбудеться два представницькі всеукраїнські футбольні турніри, які проводить спортшкола "Прем'єр-Нива".
Із 16 по 20 серпня змагатимуться юнаки 2003 р.н. "Прем'єр-Ниві" протистоятимуть команди із Житомира, Хмельницького, Києва, Маріуполя, Черкас і Володимира-Волинського. До речі, колектив 2003 р.н. (тренер - Олександр Квятковський) - найсильніший у спортшколі "Прем'єр-Нива" за сукупністю показників, наголошують фахівці.
Випускники
працевлаштувалися
Із 23 по 27 серпня у Вінниці пройде аналогічний турнір серед гравців 2000 р.н. На ньому ДЮСШ "Прем'єр-Нива" поміряється силами із ФК "Одеса", "Поділлям" (Хмельницький), київськими "Зіркою" і ДЮСШ №15, "Олімпіком" (Кропивницький), "Рухом" (Винники, Львівська область) і ДЮСШ смт.Ставище (Київська область).
- Наша команда цієї вікової категорії торік виграла групу першої ліги. Щоправда, у ній тоді грали п'ять футболістів 1999 р.н., які віддали десять років футболу і завершили навчання в ДЮСШ. Кілька з них уже працевлаштувалися. Приміром, Надар Ломія гратиме за команду "Локомотив" (Київ), яка поки виступає в чемпіонаті області, але планує вийти на рівень майстрів. А Микола Горєлов перейшов у "Патріот" (Кукавка, Могилів-Подільський район), одну з провідних команд чемпіонату Вінниччини, - інформує Олександр Гайдаржи.
Набагато вищій рівень
Змагання вищої ліги ДЮФЛ України починаються у вересні. Гратимуть одразу чотири колективи ДЮСШ "Прем'єр-Нива" (минулого сезону у першій лізі - лише два). Окрім збірної 2003 р.н., це команди 2002 р.н. (тренери - Олег Шикір і Валерій Бровченко), 2001 р.н. (тренер Юрій Козачук), 2000 р.н. (Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук).
- До вищої ліги ми потрапили за спортивним принципом. Тепер прагнемо закріпитися в елітному дивізіоні юнацького футболу. Бо там рівень є набагато вищим, ніж у першій лізі. Час покаже, на що ми здатні, - каже Олександр Гайдаржи.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

310

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

241

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

219

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

213

Спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, урочисто передано ...

209

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...