Вінницькі школи готуються до 1 вересня:

Вінницькі школи готуються до 1 вересня:

У школі №4 роблять новий харчоблок, а у школі №10 - реконструюють стадіон
До першого вересня у вінницькій школі №4 повністю відремонтують харчоблок, а у школі №10 за кошти інвестора реконструюють спортивний майданчик.
На ремонт харчоблоку у школі №4 із міського бюджету виділи майже мільйон гривень. Це був один із великих проектів у "Бюджету громадських ініціатив". Його підготувала і подала представниця батьківського комітету Тетяна Кислощук. За цю ідею проголосувала майже вся школа - 1583 голоси.
У харчоблоці уже демонтували старе обладнання, якому майже півстоліття, виконали електромонтажні роботи, встановили нову систему вентиляції, замінили вікна і всі інженерні мережі. Тепер укладають плитку на підлозі і стінах.
- Роботи виконані на 60%. На обладнання у нас буде витрачено близько 400 тис.грн., на ремонтні роботи - 580 тис.грн. За проектом у нас коштів 970 тис.грн, - розповів директор школи Сергій Загородній.
У новому шкільному харчоблоці будуть сучасні пароконвектомат, посудомийна машина, електрокотел, холодильні столи, стелажі, виробничі столи, мийні ванни.
- У цій школі досить високу активність проявили батьківський і учнівський колективи. Вони посіли друге місце за кількістю голосів у рамках програми "Бюджет громадських ініціатив", - розповів мер Вінниці Сергій Моргунов. - Наші фахівці із департаменту освіти разом із директорами шкіл були у Польщі з обміном досвідом, відвідували навчальні заклади міста-побратима Кельце, бачили, які там підходи. Тож разом ми будемо поступово оновлювати шкільні харчоблоки і підвищувати якість харчування наших дітей.
За словами міського голови, цього року уже оновили обладнання харчоблоку у школі №6.
У школі №10 на новому шкільному стадіоні буде сучасне поле для міні-футболу, там встановлять трибуни із накриттям, облаштують душ і роздягальні. Інвестор, чиїм коштом роблять реконструкцію, оцінює витрати у 12 млн. грн.
- Це місто, у якому я живу. І хочеться, щоб діти були здоровими і спортивними. Ми будемо старатися встигнути завершити усі роботи до 1 вересня. Можливо, на офіційне відкриття влаштуємо турнір із міні-футболу, - розповів інвестор Володимир Хоменко.
Директор школи Світлана Куца зазначила, що стадіон буде доступний для всіх жителів прилеглих будинків у позаурочний час.
- Коли ми розпочали тут роботи, то жителі казали, що ми тут щось збираємося будувати. Казали, що розвалили стадіон. А тепер, коли побачили, що тут відбувається, заспокоїлися. Окрім майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, збудованого за європейськими стандартами, буде волейбольне поле, спортивний комплекс просто неба, а також дитячий майданчик для молодших школярів, - розповіла Світлана Куца.
Ремонті роботи у школах планують завершити до початку навчального року.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

240

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

140

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

139

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

139

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

133

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...