У вінницьких закладах культури ремонти:

У вінницьких закладах культури ремонти:

Кінотеатр "Родина" утеплили, в музичній школі №2 ремонтують вестибюль, а у "Зорі" - буде оновлена глядацька зала
Кінотеатр "Родина", будівлі якого уже 127 років, - утеплили. Також відремонтують туалет, кабінет директора і замінять 130 крісел у глядацькій залі.
Ще раніше у "Родині" замінили газові котли на сучасні типу "Ведмідь", встановили радіатори з тепловими екранами. Цьогорічний же ремонт коштуватиме близько 1 млн.грн.
- Нам завжди допомагає міська рада. Зараз у нас ведуться масштабні ремонті роботи, десь на 70% їх уже зроблено. У глядацькій залі поставимо нові крісла зеленого кольору. Замовили їх у харківського виробника. Ще нам потрібно 100 тис.грн. на ремонт даху, - розповіла директор кінотеатру Галина Боднар.
Увесь ремонт будівельники планували завершити у жовтні. Але під час виїзної наради мер Вінниці Сергій Моргунов дав доручення, аби до вересня усі роботи у кінотеатрі уже були закінчені.
Не менш масштабний ремонт триває і у МПЦ "Зоря": оновлюють глядацьку залу, утеплюють частину даху, ремонтують зовнішній балкон і дві сходові клітини.
- Із міського бюджету на ремонт у Палаці мистецтв виділили 875 тис. грн. Загальна вартість робіт становить більше мільйона гривень. Частина коштів - це спонсорські та благодійні внески, - розповів директор МПМ "Зоря" Євген Майданик.
До початку нового навчального року має бути завершений ремонт і у музичній школі №2. У закладі замінили 5 внутрішніх дверей, пофарбували панелі і стіни, встановили світлодіодні світильники. Окрім цього монтують підвісну стелю та кладуть плитку. У планах - ще ремонт даху, але ці роботи розпочнуть на початку серпня.
- Для галузі культури, як і в інших сферах, за останні роки саме завдяки бюджетній децентралізації з'явилося більше можливостей. Якщо говорити про бюджет 2016-го року, то по культурі він збільшився майже на 10% порівняно з попереднім. А це - близько 45 млн.грн., що дає нам можливості більше коштів направляти на капітальні видатки, зокрема на ремонти чи придбання необхідної техніки, - розповів Сергій Моргунов. - У деяких закладах затягнуті терміни виконання робіт, тому, думаю, що ми домовилися із підрядниками, аби вони швидше закінчували об'єкти. Слід наголосити, що важливим питанням перед підрядником ми завжди ставимо - якість і вчасність виконання робіт. Бюджет міста має сьогодні можливості, при готовності і представленні актів виконаних робіт, їх профінансувати.
Відеорозмови мера Вінниці з однією з працівниць музичної школи, під час цієї виїзної наради, уже стало хітом серед вінницьких користувачів соцмереж. Жінка дуже доступно розповіла Сергію Моргунову про те, що він потім сам назвав "затягуванням термінів робіт". Тепер вінничани, які подивились це відео, хвилюються, аби керівництво не звільнило жінку - через те, що сказала правду.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

201

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

144

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

128

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

125

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

120

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...