Якщо у вас маленькі груди…

…то навряд чи їх збільшать шахрайські препарати!
Колись вважалось, що книжка може навчити тільки доброму. Скажемо відразу, що у такому твердженні чимало перебільшень, бо книжка може навчити всьому. Це значною мірою залежить від того, чого від неї хоче навчитись читач. Точно так само сказане стосується і всієї періодики, і радіо із телебаченням, а останнім часом ще й Інтернету. Підтвердженням сказаному може служити справа, щойно заслухана у Вінницькому міському суді.
Почалося із того, що вінничани Стратон Жиропал і Андрон Бомбик (імена змінено) разом із приятелем дивились телепередачу, у якій розповідалось про одну із поширених афер.
Але давайте зацитуємо документи зі справи. У передачі "йшлось про один із способів обману людей, а саме про те, що біологічні добавки нічого не містять, а результат може наставати від власного переконання людини. Вказана програма наштовхнула їх на думку, щоб купляти один препарат (дешевий) і заміняти ним інші більш дорогі препарати". З цієї ж передачі вони довідались, що досить популярні серед жінок препарати для зменшення ваги і збільшення грудей.
Порадившись, Жиропал і Бомбик вирішили закрутити власну шахрайську справу. Вони заздалегідь придбали картонні коробки із назвами засобів для зменшення ваги тіла "Бомба для сжигания жира", "LIDA", "LIDA PLUS", "LIDA PREMIUM", "Редуксин феміна" і ін., а також із назвою засобу для збільшення жіночих грудей "Ubrina". Потім зловмисники придбали оригінальні етикетки зазначених засобів. Відтак закупили у великій кількості нешкідливий заспокійливий засіб "Седасен" - із кожної пляшечки була видалена справжня етикетка, а на неї наклеїли фейкову, після чого вони були упаковані у картонні коробки.
Другим етапом операції стало створення відразу трьох веб-сайтів, призначених для реклами і просування на ринок "продукції". Для цього шахраї зняли квартиру на вулиці Першотравневій, де майже постійно перебував ще один їхній спільник (матеріали щодо нього виділені у окреме провадження). В його завдання входило знімати із сайтів замовлення і відповідати на телефонні дзвінки, переконуючи потенційних клієнток, що пропоновані засоби їм вкрай необхідні. Був також відкритий банківський рахунок на підставну особу, куди мали стікатися чужі грошики.
Навар обіцяв бути чималим, бо при тодішній ринковій вартості "Седасену" 50 гривень за пляшечку зловмисники продавали його під виглядом засобів для схуднення у середньому за 450-550 гривень.
Клієнтура потягнулась зі всієї України, тому бандерольки із "Седасеном" полетіли швидкісною "Новою поштою" в Одесу й Хмельницький, Запоріжжя й Кіровоград, на Луганщину й Київщину, Тернопільщину й Дніпропетровщину... Не обійшли шахрайською увагою і землячок-вінничанок: "чудо-препарат" отримували мешканки Теплика, Іллінців, Козятина, Могилева-Подільського. Загалом у межах даної справи нараховується 39 потерпілих, які всі разом перерахували шахраям 24570 гривень. Дехто із них купував одразу по дві упаковки (скажімо, для себе й для невістки).
У липні минулого року афера лопнула, як мильна булька, а за Стратоном Жиропалом і Андроном Бомбиком зачинились двері слідчого ізолятора. Щоправда, ненадовго, бо незабаром їм змінили запобіжний захід, а винуватці взялись добровільно розраховуватися із потерпілими, компенсуючи їм завдані збитки. До початку судових слухань гроші обманутим клієнткам були повернуті, тому суд врахував це як пом'якшуючу обставину.
Утім, чи дуже це їм допомогло? Все одно і Жиропал, і Бомбик за вироком суду мають відбути у місцях позбавлення волі по два роки - без будь-яких іспитових термінів.
Якщо ж суд розглянув не всі епізоди описаної шахрайської схеми, а деякі із них спливуть пізніше й стануть елементами нового кримінального провадження із подальшим новим вироком, то термін ув'язнення збільшиться. Причому без будь-яких розрекламованих засобів для цього.
 


Леонтій КраснопільськийКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

769

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

574

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

353

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

329

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

328

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...