НАБУ провело обшук у лабораторному центрі СЕС

У Вінницькому обласному лабораторному центрі Держсанепідслужби, що по вул.Малиновського, детективи Національного антикорупційного бюро України 30 червня провели обшук. Що шукали більше восьми годин у бухгалтерії і кабінеті керівника закладу Валентини Зайцевої тут у Вінниці не коментували. Лише казали - триває слідство.
Повідомлення про причини обшуку цього ж дня було розміщено на сайті НАБУ.
"Керівник Держсанепідслужби України надав вказівку ряду директорів відповідних державних обласних установ, згідно із якою останнім та їх заступникам буде виплачено премію до Дня медичного працівника у розмірі двох місячних посадових окладів, один з яких вказані особи можуть залишити собі, а інший повинні передати йому", - значиться зокрема у повідомленні.
Також за інформацією прес-служби НАБУ, детективи провели 44 обшуки у 20 областях України. Деталі не повідомляють, знову ж таки посилаючись на таємницю слідства.
Не коментують події і у лабораторному центрі. У приймальні журналісту "Міста" сказали, що керівник Валентина Зайцева на лікарняному, і з усіма питаннями порадили звертатися до Національного антикорупційного бюро.
У четвер, 30 червня, також стало відомо, що затримані головний санітарний лікар України Святослав Протас і начальник Центрального департаменту санслужби Чепурний. Їм уже повідомлено про підозру.
"Протас був затриманий у власному кабінеті як організатор розкрадання. Він діяв цинічно - попередньо домовившись про те, як і за якими правилами будуть розкрадатися і відмиватися бюджетні гроші. Усім довели правило і "обов'язки" - і усі погодились взяти участь в афері… і тільки один сказав - ні", - як завжди емоційно розповів у себе на сторінці у соцмережі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
На сайті Головного управління Держсанепідслужби області керівником досі значиться Олександр Сорочан. Чому тоді обшук проводився тільки у лабораторії?
- Санепідслужба ліквідована, залишились тільки лабораторії. У мене обшук не проводився, тільки по лабораторіях, - пояснив журналісту "Міста" телефоном Олександр Сорочан. - Я перейшов працювати у нову структуру - Держпродспоживслужбу.
Ми також запитали, чи був він присутній на тій нараді, про яку говорив Аваков.
- Ні, не був, - сказав він.
За інформацією "Міста", в результаті обшуку у Вінниці детективи НАБУ вилучили певні документи, які винесли в опломбованому пакеті.
 


Інна МАРТОНІКОВА, Ірина ЖУККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

716

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

521

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

312

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

289

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

283

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...