Фотоконкурс "Я люблю своє місто" оголосили для вінничан

Фотографи-початківці і професіонали зможуть взяти участь у конкурсі "Я люблю своє місто". Єдина умова - висока якість фото і придатність до друку. Про це повідомив в.о.директора департаменту культури міської ради Максим Філанчук.
За умовами конкурсу, кожен учасник може подати до п'яти робіт. Фото прийматимуть до 15 серпня. Автори 10 найкращих робіт отримають цінні подарунки. Переможців визначать 3 вересня - під час святкування Дня міста.
- Ініціатором конкурсу став народний художник України Володимир Козюк. Подібний захід у Вінниці пройде вперше. Так, 100 найкращих фото будуть надруковані і розміщені на одному із майданчиків під час святкування Дня міста, - розповів Максим Філанчук.
Також до Дня міста стартували ще два конкурси: створення мурал-арту "VIN-ART-CITY" (малюнки розмістять на фасадах кількох будівель) і виготовлення мистецького панно (його розмістять на стіні біля головного входу до Центрального парку).
Торік у рамках проекту "VIN-ART-CITY" створено п'ять робіт і ще один чеський проект поза конкурсом.
- Будівлі, на стінах яких буде нанесено мурал-арт, розташовані у центрі міста. Це Соборна,22, Соборна,50, Соборна,67, вулиця Гоголя,1 і трансформаторна підстанція по проспекту Коцюбинського, біля бібліотеки №1, - розповів голова ГО "Лабораторія актуальної творчості" Олександр Нікітюк.
Організатори наголошують, що вони залишають за собою право змінювати терміни реалізації проектів і своєчасно інформувати фіналістів про ці зміни.
 

Хочеш взяти участь у конкурсі?

Фотографії на конкурс "Я люблю своє місто" прийматимуться до 15 серпня. Їх можна надсилати на адресу fotokonkurs_vin@ukr.net.
Реєстрація на конкурс створення панно триватиме до 30 червня. Заявки і документи для участі приймаються на електронну адресу конкурсу: vinnytsiapano@ukr.net і на паперових носіях на поштову адресу: департамент культури Вінницької міської ради, м. Вінниці вул.Соборна, 59, 21050. Відбірковий тур триватиме із 1 по 7 липня. Результати відбіркового туру будуть оголошені орієнтовно 13 липня.
А от фіналісти проекту мурал-арт мають стати відомими уже після 24 червня.


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

819

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

633

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

424

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

368

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

366

17 жовтня у Будинку офіцерів відбудеться безкоштовний показ вистави, ролі у якій виконують учасники АТО, волонтери та члени їх родин.  ...