Між учасниками АТО розподілили 257 ділянок

Між учасниками АТО розподілили 257 ділянок

Серед тих, хто отримав землю, 11 сімей загиблих вінничан - вони самі визначали номер ділянки
У вівторок, 14 червня, у актовій залі міського Палацу дітей і юнацтва пройшло жеребкування із розподілу 257-ми земельних ділянок між учасниками АТО. Землі, які розподілялися, розташовані на територіях Вінницькохутірської і Лукомелешківської сільських рад. Тепер на тих, хто отримав ділянки, чекає процедура оформлення.
- Загалом розглядається 257 ділянок. Із них - 12 вже розподілені між членами сімей загиблих військових і інвалідами бойових дій I і II груп, які, згідно із положенням, не беруть участь у жеребкуванні. Вони самі обрали номери ділянок. У барабан на жеребкування пішло 245 ділянок, - розповів член комісії із розподілу земельних ділянок між учасниками АТО і пільговими категоріями міста Вінниці, заступник директора департаменту архітектури, містобудування і кадастру міської ради Олександр Бондарчук.
На жеребкування були винесені ділянки на приєднаних територіях до Вінниці - у Луці-Мелешківській і на Вінницьких Хуторах. Так, у Луці - 230 ділянок. 105 отримали місцеві учасники АТО, 15 - пільговики. Решту розподілили  між вінничанами. На Хуторах для жеребкування було виділено 27 земельних ділянок. 11 обрали члени родин загиблих військових, решта пішла на жеребкування.
Учасники жеребкування витягували номерки із розміром ділянок - від 6 до 8 соток. Таким розміром ділянки залишилися задоволені не усі.
- Шість соток - це мало. Що на них будемо роботи, ще поки не визначилися. Ми планували, що отримаємо хоча б 10 соток, - каже учасник АТО Олександр Паф'янов.
- На землю чекав півтора року. Обов'язково побудую будинок і займатимуся господарством, як піду на пенсію, - розповів власник іншої земельної ділянки Олександр Зеленько.
За словами Олександра Бондарчука, у електронному списку міської ради на отримання земельних ділянок є майже три із половиною тисячі учасників АТО. Земельний же запас резервного фонду у Вінниці відсутній, тому й шукають ділянки, обіцяні державою, у сусідніх селах.
Нагадаємо, що минулого року у міськраді за допомогою жеребкування між учасниками АТО розподілили близько 70-ти ділянок. Вони розташовані на полі у мікрорайоні вулиці Північної.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

108

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

103

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

96

13 жовтня у Крижопільському районі 23-річний чоловік на сільському кладовищі пошкодив 7 пам'ятників. Про те, що пошкоджені пам'ятники і ...

95

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

93

Цього епідемічного сезону прогнозують поширення наступних штамів вірусів грипу: як A (Brisbane, H1N1), A (Kansas, H3N2); вірус, подібний до B (Соlorado) і B ...