На Вінниччині працює віслюча ферма

На Вінниччині працює віслюча ферма

Василь Романцов уже понад 10 років розводить віслюків
Панацея від усіх хвороб - так молоко ослиць називає фермер із Вінниччини. Василь Романцов вже більше десяти років розводить віслюків. Він переконаний: їхнє молоко легко може вилікувати астму, кашель, псоріаз і багато інших хвороб. Тож усіх, хто потребує лікування, запевняє, що дає молоко безплатно.
- Це - Покровчик. А мама його, Соня - докторка. Всім дає молока. Всім дає молока, лікує і дорослих, і малих, - гладить тварину Василь Романцов.
Турецькі, болгарські, кримські і навіть ексклюзивні іранські віслюки живуть на цій фермі. Їх щодня випасають і балують цукром, бубликами. Особливо на фермі цінуються ослиці. Їх тут аж 27.
Ослиця Сонька щодня дає до двох літрів молока. Скуштувати його приїздять люди з усієї України. Доярка Наталія Жовнір розповідає, що найчастіше сюди привозять дітей із хворобами бронхів. За тиждень у них проходить кашель, астма і алергія.
- Приїжджала з чотирма дітками жіночка. Більше вони вже не приїжджають. Помогло, значить, - розповідає доярка Наталі Жовнір.
У вінничанина Сергія Бортко - хронічна бронхіальна астма. Лікувати її медпрепаратами чоловік уже стомився. Про ферму віслюків дізнався від знайомих. Тож пити їхнє молоко планує цілий тиждень. Вірить, воно допоможе вилікуватись.
- Молоко дуже солодке, цікаве, не таке, як коров'яче, - ділиться враженнями Сергій Бортко. - Для дихальних шляхів, якщо його вживати, то воно помагає від астми.
Власник ферми Василь Романцов переконаний, що молоко ослиць - унікальне. Воно багате на протеїни та екстрагенти, які і можуть боротись із важкими хворобами. Тож фермер готовий ділитися своїм досвідом із розведення віслюків - безплатно, із будь-ким.
- Все залежить від того, як і коли захворів. Якщо хворіє років два-три, то три неділі треба попити для того, щоб очистити всередині всі органи, - розповідає Василь Романцов і запевняє. - Все безкоштовно. Хто приїжджає - ні з кого не беремо ніяких грошей.
Користь ослячого молока визнають і лікарі. Утім, панацеєю від усіх хвороб усе ж не називають.
- При гастриті з підвищеною секрецією - молоко нейтралізує шлунковий сік. При виразці, так, - перераховує хвороби, при яких справді можна пити ослине молоко лікар-імунолог Борис Скачко. - Але немає однієї рекомендації: пийте ослине молоко - і буде вам щастя, буде міцний імунітет, не буде алергії. Завжди потрібно пробувати.
Тож усім, хто хоче спробувати таке нетрадиційне лікування молоком, спершу все ж радимо звернутися до лікаря. І ще раз нагадуємо: самолікування може зашкодити здоров'ю.
 


Олексій КЕРМАНКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

652

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

570

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

465

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

452

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

439

Начальника управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігоря Салецького відсторонили від посади ...