У рамках "Бюджету громадських ініціатив" реалізують 12 проектів

На засіданні координаційної ради проекту "Бюджет громадських ініціатив" оголосили проекти-переможці, авторами який є вінничани і які реалізовуватимуть у місті за бюджетний кошт. Це - 12 проектів: 6 великих і 6 малих. Їх вартість перевищила 5 млн. грн., запланованих у рамках програми "Бюджет громадських ініціатив". Тож, ймовірно, доведеться шукати додаткові ресурси.
Голосували за проекти вінничани із 1 по 11 квітня у Прозорих офісах, а також на сайті міськради. Загалом за ідеї, які б хотіли бачити реалізованими у місті, проголосували 14 тисяч 621 житель міста.
За так звані великі проекти віддали свої голоси 8 тисяч 580 вінничан, за малі було віддано - 6401 голос. Переможцями серед великих проектів стали ті ініціативи, які набрали понад 300 голосів. Серед малих - які набрали понад 200.
- Недійсними визнано 284 голоси, оскільки дублювалися телефонні номери, кілька разів повторювалися одні і ті ж паспортні дані. 27 голосів було віддано громадянами, які не прописані у Вінниці, - повідомила заступник міського голови Галина Якубович. - Сума, яка передбачена у бюджеті міста на 2016 рік - 5 млн. грн. ділиться 50/50 для реалізації великих і малих проектів.
Як зауважила Галина Якубович, загальна сума проектів-переможців більша 6 млн.грн. Тому профільні департаменти визначать їх кошторисну вартість, і якщо буде необхідність, то запропонують на сесії міської ради збільшити фінансування.
- У рамках проекту надійшло дуже багато гарних інновацій і пропозицій від вінничан. Це був перший етап дуже гарної традиції, яка, я сподіваюся, збережеться і на наступні роки. За результатами голосування ми бачимо, що вінничани активні і готові покращувати своє рідне місто, - зазначив секретар міської ради Павло Яблонський.

Проекти-переможці

Великі проекти
- Благоустрій пляжу біля озера у районі Олійножирового комбінату. Вартість проекту - 857 650 грн. Місце реалізації: м.Вінниця, озеро, яке розташоване між вул. А.Іванова і Блюхера. Підтримка - 1673 голоси.
- Реконструкція харчоблоку закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім.Д.І.Менделєєва Вінницької міської ради". Вартість проекту - 970 000 грн. Місце реалізації: м.Вінниця, вул.Гоголя,18, ЗОШ №4. Підтримка - 1583 голоси.
- За здоров`ям - на сучасний спортивний майданчик. Вартість проекту - 990 000 грн. Місце реалізації: м.Вінниця, вул.К.Маркса,3, ЗОШ №12. Короткий опис: створення багатофункціонального спортивного майданчика. Підтримка - 997 голосів.
- Родинне озеро - Тяжилів. Вартість проекту 1 млн.грн. (створення зони відпочинку біля озера). Підтримка - 860 голосів.
- Реконструкція спортивного стадіону для міні-футболу по вул.С.Наливайка. Вартість проекту - 1 млн. грн. Підтримка -705 голосів.
- Облаштування алей парку ім. О. Ющенка. Вартість проекту - 490 тис. грн. Підтримка - 330 голосів.
Малі проекти
- Сквер олієжиркомбінату. Вартість проекту - 126 000 грн. Місце реалізації: м.Вінниця, вул.А.Іванова. Короткий опис: облаштування скверу. Підтримка - 1373 голоси.
- Тяжилову - безпечна школа (встановлення відео-нагляду у школі №27). Вартість проекту - 95 304 грн. Місце реалізації: м.Вінниця, вул.Ватутіна,42, ЗОШ № 27. Підтримка - 970 голосів.
- Сенсорна кімната для дітей із аутизмом і іншими нозологіями. Вартість проекту - 118 100 грн. Місце реалізації: м.Вінниця. Підтримка - 641 голос.
- Пенсія - не привід сумувати вдома, разом до навчання і відпочинку (організація сучасного розвитку і відпочинку людей пенсійного і передпенсійного віку). Вартість проекту - 100 000 грн. Підтримка - 291 голос.
- Патріотичний стріт-арт "Україна вишивана". Вартість проекту - 91,5 тис. грн. Місце реалізації: м. Вінниця, просп. Космонавтів, 32, ЗОШ № 23. Підтримка - 276 голосів.
- Світлофор. Вартість проекту - 20 тис. гривень. Встановлення світлофорів на перехресті Немирівське шосе - Учительська. Підтримка - 203 голоси.


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

240

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

140

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

139

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

139

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

133

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...