Дитячому садочку у мікрорайоні Академічний бути

Вінничани зібрали підписи під петицією до Вінницької міськради щодо необхідності збудувати дитячий садочок у мікрорайоні Академічний.
У петиції, яку вінничанин Олександр Дроздик розмістив на сайті міськради 1 квітня, читаємо:
"Прошу розглянути можливість будівництва дитячого садочка у мікрорайоні Академічний мінімум на 110 місць. На сьогодні жителі мікрорайону Академічний вносять величезний вклад у покращення демографічної ситуації у нашому чудовому місті Вінниця.
Наразі не менш актуальним постає питання школи для наших маленьких вінничан у районі Академічний".
Ця петиція зібрала 379 голосів на свою підтримку і 18 квітня із міськвиконкому надійшла обнадійлива відповідь.
"Будівництво дошкільного навчального закладу на 110 місць передбачено Генеральним планом забудови при будівництві четвертого кварталу мікрорайону", - нагадують у міськвиконкомі.
Крім того, чиновники нагадують, що детальним планом розвитку території у мікрорайоні Академічний передбачено ще й будівництво школи на 1200 учнівських місць, хоча роботи із її будівництва поки не починали за браком коштів.
"Разом із тим, питання будівництва шкіл і дошкільних закладів у нових мікрорайонах міста знаходиться на особливому контролі керівництва Вінницької міськради і є пріоритетним щодо розвитку галузі "Освіта" у місті", - йдеться у відповіді на петицію. За словами чиновників, оскільки доходів міського бюджету не достатньо для будівництва нових закладів освіти, відповідальні департаменти міськради вишукують можливості щодо залучення інвестицій і коштів державного фонду регіонального розвитку для реалізації цих проектів.

Добиратися на Хутір Шевченка буде зручніше?

Аж на двадцять шість голосів більше, ніж потрібно для розгляду, зібрала на сайті міськради петиція щодо залучення додаткового транспорту на маршрут "Меморіал Визволення - Хутір Шевченка".
"Наполегливо просимо розглянути питання про збільшення кількості автобусів на маршруті №20. Сьогодні інтервал руху муніципального автобуса, що рухається за 20-м маршрутом, складає 1 год. 29 хв., це є досить тривалий відрізок, і скористатися цим маршрутом іноді просто не вдається через брак часу. Особливо актуальним є питання у першій половині дня, коли необхідність потрапити на роботу чи студенту у аудиторію, стоїть особливо гостро", - читаємо у петиції вінничанки Оксани Балазюк, відповідь на яку вона отримала 11 квітня.
Спершу чиновники констатували, що інтервал руху автобуса на маршруті №20 вінничанка вказала точно, але водночас на цьому маршруті працюють і інші перевізники.
"Транспортне обслуговування мешканців мікрорайону "Хутір Шевченка" забезпечується автобусним маршрутом загального користування у режимі маршрутного таксі №9А "Залізничний вокзал - Хутір Шевченка" (чотири автобуси із інтервалом руху 10-15 хвилин). Зазначений автобусний маршрут здійснює перевезення пасажирів до залізничного вокзалу, де у напрямку Меморіалу Визволення проходить тролейбусний маршрут №6 "Залізничний вокзал - Меморіал Визволення" (десять тролейбусів із інтервалом руху 7-14 хв.) і автобусний маршрут загального користування у режимі маршрутного таксі №20-А "вул.Лугова - вул. Сергія Зулінського" (12 автобусів із інтервалом руху 5-10 хвилин)", - читаємо у відповіді на петицію.
За оцінками міськвиконкому, така кількість рухомого складу достатня, аби забезпечити потреби мешканців у перевезеннях.
"Одночасно повідомляємо, що всі наявні автобуси муніципального автобусного парку комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" задіяні у перевезеннях пасажирів на маршрутах міста, за наявності вільних автобусів буде розглядатися питання щодо їх залучення на автобусний маршрут загального користування у звичайному режимі руху №20 "Меморіал Визволення - Хутір Шевченка", - додають чиновники.

Подай петицію!

Нині триває збір підписів на 19 петицій до міської ради.
Найпопулярніші:
- "Реконструкція очисних споруд на Сабарові" - 75,1% голосів;
- "Відновлення гарячого водопостачання у гуртожитках ВНМУ" - 71,4% голосів;
- "Забруднення повітря у гаражному масиві Поляна-2" - 62,3% голосів;
- "Підтримувати статус велодоріжок" - 29,4% голосів;
Відповідь надано на 175 петицій.
Найпопулярніші:
- "Будівництво дитячого садочка у мікрорайоні Академічний" - відповідь від 18 квітня;
- "Транспортне сполучення Шкуринці - Залізничний вокзал" - відповідь від 15 квітня;
- "Маршрут муніципального автобуса №20 Меморіал Визволення - Хутір Шевченка" - відповідь від 11 квітня;
Нагадаємо, що подати петицію можна на сайті міськради www.vmr.gov.ua у розділі "електронні петиції".
Відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян" вінничани можуть звернутися до влади ще й у такий спосіб:
- надіслати письмове звернення на адресу: 21100,
м. Вінниця, вул.Соборна, 59;
- надати звернення до відділу звернень апарату міської ради і її виконкому особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства за адресою: Вінниця, вул.Соборна, 59 (понеділок - четвер із 9.00 до 18.15, п'ятниця - із 9.00 до 17.00, обідня перерва - із 13.00 до 14.00);
- викласти звернення усно на особистому прийомі у керівництва міськради і керівників виконавчих органів за графіком прийому (він на сайті Вінницької міськради у розділі "Петиції і звернення громадян).
У цьому ж розділі можна звернутись електронною поштою до мера, його заступників і директорів департаментів.
Уся інформація подана станом на 20 березня 2016 року.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

67

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

61

В амбулаторії Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги 5 листопада помер 67-річний пацієнт. Подробиці ...

61

У Вінниці 7 листопада близько 10.45 у по вулиці Князів Коріатовичів в під'їзді будинку невідомий чоловік учинив розпусні дії відносно ...

58

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

58

Проєкт "Реконструкція спортивного поля на площі "Шкільній" (Старе Місто) з будівництва спортмайданчика для занять StreetWorkOut став одним з ...