Які ідеї вінничани подали на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"

Які ідеї вінничани подали на конкурс

Із 1 по 10 квітня вінничани обиратимуть проекти, які, на їх думку, варто реалізувати у місті. Нагадаємо, що ідеї подавали у рамках проекту "Бюджет громадських ініціатив", який у грошовому вимірі складає 5 млн. грн. Загалом на конкурс подали 174 заявки. Знайомимо вінничан із деякими ідеями, поданими на конкрус.
"Туалет sp GPS управлінням"
Встановити платний біотуалет із GPS управління у Центральному парку запропонував Олег Філіппович. Туалет повністю автоматизований, після кожного відвідувача самостійно прибирається. Розрахований також для людей із обмеженими можливостями. Автор ідеї пропонує виготовляти такі туалети у Вінниці і згодом їх поставити на серійне виробницто. Вартість проекту, за розрахунками автора ідеї, 1 млн.грн.
Міні-фабрика "Трави Поділля"
Тетяна Гуцало пропонує у Вінниці створити міні-фабрику "Трави Поділля". Тут жінка планує виготовляти аптечні припарати на основі трав і квітів Поділля, їх витяжки на спирту. Розташувати фабрику, де буде 15 робочих місць, пропонують на території заводу "Маяк". Проект розрахований на 750 тисяч грн.
Вінниця - 3D
Вінницю у 3D-форматі пропонують створити Олександр Романюк і Вікторія Войтюк. Хочуть розробити тривимірні моделі для різних об'єктів міста. Як пояснили у своєму проекті автори, наявність тривимірних зображень дасть можливість оглянути об'єкт із усіх сторін, внести у нього зміни і розробити навколишнє облаштування, наприклад, озеленення, технології, використовувані при будівництві. У рамках проекту буде розроблено анімаційні ЗD-фільми для віртуальних прогулянок по місту. Вартість проекту 250 тис.грн.
Встановлення USB-розеток у громадському транспорті
USB-розетки у трамваях, тролейбусах, автобусах пропонує встановити Олександр Очеретнюк. На його думку, саме така пропозиція наблизить місто ще на один крок до цивілізації. Якщо проект реалізують, то власники різних гаджетів зможуть безплатно підзаряджати їх у муніципальному транспорті. Вартість проекту 471 960 грн.
"Вінниця - найсучасніше і найдобріше місто в Україні"
Проект для тих, хто любить кішок, але немає можливості спілкуватися із ними вдома -''Дім КОТЕ''. Автор ідеї Анастасія Бедраківська пише, що саме тут охочі зможуть провести час із кішками у ігровій кімнаті, малювати і створювати їхній образ на різних майстер-класах, а також відчути їх лікувальну дію у кабінеті "Фелінотерапії". А ще знайти собі вірного чотирилапого друга. Обіцяють, що "Дім КОТЕ" буде гарним естетичним закладом. Вартість проекту - 800 000 грн.
Громадський велосипедний прокат міста Вінниця
П'ять громадських велопарковок у різних куточках міста запропонував створити Олег Крупський. На його думку, це популяризує велосипедний рух серед вінничан. У місцях парковки велосипедів пропонує установити інформаційні термінали із сенсорними дисплеєм. Вони будуть на сонячних батареях. За підрахунками автора ідеї, якщо буде здаватися у оренду 25 велосипедів, то ними вдень може скористатися 1000 осіб. Вартість проекту 95 1079 грн
Міні-парк Біля "Шоку"
Створити міні-парк біля ТЦ "Шок" запропонували дві Тетяни Скришевська і Козак. Свою ідею обгрунтовують тим, що мікрорайон швидко розбудовується, а зеленої зони немає. У парку хочуть обладнати 4 алеї: прогулянкова алея - "До джерела"; "Малі бешкетники" - із різноманітними героями мультфільмів; "Великі бешкетники" - катання на роликах, скейтах; "Релакс " - тут можна буде грати у шахи. Вартість проекту - 1 млн.грн.
 

Де можна голосувати за проекти:
Голосування за проекти буде здійснюватися на офіційному сайті міської ради www.vmr.gov.ua у розділі "Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці" шляхом заповнення електронної версії анкети або шляхом заповнення друкованої анкети у пунктах голосування у робочі дні із 10.00 до 17.00 години за адресами:
Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс", м.Вінниця, вул. Соборна, 59 (центральне приміщення).
Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс", м.Вінниця, вул. Замостянська, 7 ( колишня 50-річчя Перемоги відділення "Замостя").
Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс", м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85 (колишня Островського; відділення "Старе Місто").
Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс", м.Вінниця, пр. Космонавтів, 30 (відділення "Вишенька").


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

216

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

158

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

145

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

145

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

143

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...