"Викраду разом із трусами"

Але не знаю, чи вдасться винести…
Не знаємо, чи відома нашій героїні давня блатна пародія на пісню із фільму "Невловимі месники", але ми переконані, що, скоюючи описаний нижче злочин, вона могла б її тихенько мугикати собі під ніс. Як-не-як, сюжет музичного твору цілком накладається на ту історію, яка відбулась у дійсності.
Отже, 6 серпня минулого року колишня уродженка Луганська, а нині мешканка Вінниці Алевтина Липкоручко (анкетні дані змінено) у вечірню пору прийшла отоваритись до гіпермаркету "Метро". Як і годиться, взяла із собою сумки для покупок, гроші, а на вході вибрала чималенький візок - такий, щоб усе помістилось. Потім жінка рушила між стелажами, накладаючи на візок те, що око голубило.
Коли рушила до каси, то (як потім пояснювала) порахувала, що грошей на таку кількість покупок не вистачить. Що у такому разі слід робити? Відповідь дуже проста: покласти товар на місце, залишивши рівно стільки, на скільки у тебе є "бабла".
Та це ж ніби саму себе обділити! Алевтина на таке внутрішньо не могла погодитись, тому вирішила діяти сміливіше і… нахабніше. Під'їхавши до транспортера біля каси, взялась викладати облюбований товар на стрічку, що рухалась до касира. Але - тільки одною рукою! Друга рука мала власні плани: вона витягала із візка предмети і непомітно ховала їх до порожніх сумок. А щойно сканер біля каси зчитував ціну "легальних" покупок, як вони тієї ж миті лягали у сумки поверх "нелегальних", фактично маскуючи крадіжку.
Все ніби відбувалось гладенько: касирка підбила остаточну ціну, отримала гроші, видала чек. Липкоручко, приховуючи хвилювання, рушила до виходу. Ще п'ять метрів - і все гаразд, можна із полегкістю зітхнути і волокти сумки із придбаним додому.
Не встигла Алевтина наблизитись до дверей, як спрацював протикрадіжковий пристрій. До неї попрямували охоронці, попросили показати чек і відкрити сумки. Коли ж почали звіряти їхній вміст, то відразу виявили "зайвий" товар, не зафіксований у касовому документі.
Причому немало - тридцять вісім різних найменувань загалом на 3603 гривні! Ми не будемо їх перелічувати, але на кілька покупок звернемо увагу. Перша група - засоби догляду за тілом: шампунь, відновлювальний еліксир, маска проти випадання волосся, а також лазер для шкіри. Друга група - продукти харчування: чай "Бризки шампанського", три пакети меленої кави, сосиски, ковбаса, п'ять шоколадок "Мілка", дитяче пюре різних видів тощо. Третя група - предмети одягу: комплект жіночих панчіх, колготки. Сюди ж відноситься те, у чому Алевтина, очевидно, відчувала найбільшу нужду: жіночі труси. Їх вона взяла найбільше - дванадцять штук різних фасонів.
Довелось жінці залишити крадене господарям, а самій постати перед ясні очі правоохоронців.
Напередодні Нового року справу розглянув Вінницький районний суд. Оскільки Алевтина фактично не встигла завдати збитків торговельній фірмі, то її представник і злодійка уклали угоду про примирення, у якій остання визнала свою вину у кримінальному правопорушенні. Сторони погодили покарання для Липкоручко у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень. Суд затвердив дану угоду.
Сподіваємось, що як тільки вирок набуде чинності, Алевтина відразу сплатить штраф. Крім того, жінку не мучитиме сумління, що вона носить на собі крадені колготки чи крадені труси.
 


Леонтій КраснопільськийКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

770

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

575

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

354

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

330

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

328

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...