Вінничани уже можуть писати петиції у міську раду

  На сайті Вінницької міської ради з'явився ще один електронний сервіс - електронні петиції. Цей розділ розміщений на сторінці "Звернення вінничан".
- У петиціях, які вінничани зможуть надсилати міській владі, має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім'я, по батькові, адресу електронної пошти автора електронної петиції. Для її створення автор заповнює спеціальну форму на офіційному веб-сайті міської ради та розміщує текст електронної петиції, - повідомляють у департаменті у справах ЗМІ та зв'язків із громадськістю. - Розміщена петиція до її оприлюднення для збору підписів буде перевірятись на відповідність вимогам, встановлених законодавством.
Якщо петиція відповідатиме усім вимогам, її розмістять протягом двох днів на сайті міськради. Дата оприлюднення петиції на офіційному веб-сайті міської ради є початком збору підписів на її підтримку.
Скільки підписів має зібрати петиція - ще не вирішено.
Розглядатимуть петиції невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Відповідь на петицію оприлюднюватимуть на офіційному веб-сайті міської ради та надсилатимуть на електронну адресу автору не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду.
Електронні петиції - це вже другий загальнодержавний проект, запроваджений на сайті Вінницької міськради. Від 20 жовтня Вінниця приєдналась до до системи електронних закупівель "Прозоро".
 

Тим часом

Ще одна рубрика з'явиться на сайті міськради - "Бюджет громадських ініціатив міста Вінниці". Відповідна програма із такою ж назвою має запрацювати у Вінниці уже наступного року, повідомляють у міській раді.
- Фактично, Бюджет громадських ініціатив міста - це інструмент, який дозволяє городянам брати участь в ухваленні фінансових рішень із пріоритетних питань розвитку міста. Це відповідає одному із головних пріоритетів Стратегії Вінниці до 2020 року, що стосується створення сильної місцевої громади, формування спільного бачення влади і громади розвитку міста і розширення участі мешканців у рішеннях місцевого значення", - зазначила заступник директора - начальник відділу стратегії розвитку департаменту економіки і інвестицій міської ради Олена Гузлякова. - Ця практика є новою як для нашого міста, так і для інших українських міст, проте, широко розповсюджена у світі.
Для "Бюджету громадських ініціатив" при затвердженні міського бюджету на наступний рік мають передбачати видатки для фінансування проектів, запропонованих і підтриманих громадянами. За попередніми розрахунками кошти закладуть на фінансування до 10 малих проектів вартістю до 200 тис.грн. і 3-4 великих проекти вартістю до 1 млн.грн.


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

791

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

601

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

374

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

351

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

341

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...