Вінницький хокеїст установив рекорд України

Вінницький хокеїст установив рекорд України

  У Вінниці, на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку, завершилися ігри осінньої частини чемпіонату України з хокею на траві.
Поразка чемпіонів країни
У 3-у турі було зафіксовано кілька сенсаційних результатів. Чинний чемпіон України "ШВСМ-Олімпія" (Вінниця) несподівано програв збірній Черкаської області з рахунком 2:6. Багаторічний чемпіон країни "ОКС-ШВСМ-ЦОП" (Вінниця) вразив розгромними перемогами. Криворізьку команду "ККНАУ - КРАУСС" підопічні головного тренера національної збірної України Павла Мазура розтрощили з рахунком 14:0, "Політехнік" (Коростень, Житомирська область) - 18:1, "ШВСМ-ДЮСШ" (Чернівці) - 20:0.
"ОКС" лідирує в чемпіонаті країни, маючи в активі 34 очки. На 2-у місці - черкащани (27 очок), на третьому - бердичівська команда "БКПЕП-Старт" (26 очок). А "ШВСМ-Олімпія" перебуває лише на 4-у місці з 24 очками.
- Поразки "ШВСМ-Олімпія" частково пояснюються тим, що з початком сезону з команди пішли досвідчені гравці. Зокрема, Анатолій Сердюк переїхав у Черкаси, а Олег Поліщук і Андрій Кошеленко перейшли до "ОКС". Сьогодні в клубі багато молоді: п'ять гравців 1998 р.н. і два -1999 р.н. Адже ми з головним тренером "ОКС" Павлом Мазуром вирішили створити з двох вінницьких команд один потужний колектив, який зможе успішно виступати на міжнародній арені, - розповів головний тренер ХК "ШВСМ-Олімпія" Микола Касянчук.
Про рекорд не думав
Гравець "ОКС" Іван Яковенко забив у матчі 3-го туру з "Політехніком" 11 голів. Це новий рекорд України! Попереднє досягнення складало 9 м'ячів. Воно було встановлено в 2014 році вінничанином Віталієм Калінчуком, який нині грає у Польщі.
- Ми проводили матч із "Політехніком", одним з аутсайдерів. У мене пішла гра, та й партнери добре допомагали. Тому я вже не зупинявся, забивав і забивав. Хоча й дивувався, що голи заходять один за одним у такій кількості. Спочатку про рекорд й думки не було, - каже Іван Яковенко.
Іван Яковенко зазначив, що результати матчів ІІІ туру свідчать про те, що його клуб "ОКС" повертає собі реноме найпотужнішого хокейного колективу країни. За його словами, це додає натхнення в грі.
Івану Яковенку - 22 роки. Хокеєм на траві він почав займатися у 7. Нині Іван - хокеїст національної збірної України. На початку вересня цього року Іван Яковенко, після виграшу Кубка України, прямо на стадіоні зробив пропозицію дівчині Аліні вийти заміж, і вона погодилася.
 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

93

Мінекоенерго інформує щодо рівня забруднення атмосферного повітря оксидом вуглецю в містах над усією територією України: від Києва до ...

81

Cьогодні, 23 жовтня, "Вінницяобленерго" обіцяло відключити водоканал від електроенергії. Якщо у кранах вінничан вода є - значить два ...

78

Чиновник звернувся з листом до міністра внутрішніх справ, аби той дав оцінку діям своїх підлеглих Вінницький апеляційний суд рішенням ...

76

Тест-драйв показав, що у Замостя є свій публічний простір для яскравих подій   У суботу, 19 жовтня, у Вінниці відбувся незвичний захід - ...

75

Минулого тижня до стресу від погроз енергетиків залишити місто без води вінничанам додався ще один - погрози відключення помешкань від ...