Володимир Гройсман, Сергій Моргунов і Віктор Бронюк на виборчі дільниці прийшли разом із дружинами

Володимир Гройсман, Сергій Моргунов і Віктор Бронюк на виборчі дільниці прийшли разом із дружинами

  У день виборів 25 жовтня в.о.міського голови Сергій Моргунов, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман і лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк на виборчі дільниці прийшли голосувати разом з дружинами.
Сергій Моргунов із дружиною Наталею на свою дільницю у школі №36 прийшли близько 11.00. За бюлетенями їм довелося навіть постояти у черзі.
- Я очікую, що вінничани підтвердять європейський вибір розвитку свого міста, - сказав Сергій Моргунов. - Вважаю, що в цілому ця виборча кампанія пройшла цивілізовано, спокійно. Хоча й були окремі випадки, які можна назвати ложкою дьогтю у бочці меду.
Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман уже традиційно голосував на виборчій дільниці у школі №10. Він зазначив, що це перші вибори після Революції Гідності в умовах упровадження децентралізації. Також відзначив, що зміни в українському суспільстві і політикумі мають відбуватись саме з місцевого рівня.
- Від того, за кого люди проголосують, залежить розвиток територіальних громад і місцевого самоврядування. Я покладаю на ці вибори величезні надії, - сказав Володимир Гройсман. - Я голосував за команду, якій довіряю і в успіх якої я вірю, за людей, які здатні забезпечити розвиток Вінниці на найближчі роки, і за команду.
Також Голова Верховної Ради зазначив, що дуже важливо, аби ці вибори були демократичними і вільними. І додав, що переконаний в тому, що це початок дуже позитивних змін в Україні.
Лідер гурту "ТіК", волонтер Віктор Бронюк каже, що на сімейних зборах із дружиною вирішили, що у їхній родині демократія і голосуватимуть так, як кожен вважає за правильне.
- Ми маємо виконувати свій громадянський обов'язок. Насправді це вибори до місцевих рад, великі зміни починаються із маленьких перемін. Тих людей, за яких я сьогодні проголосував, знаю уже не перший рік, і вони здатні зробити певний перелік справ. Хочеться, щоб Вінниця розвивалася і далі, - сказав Віктор Бронюк.
- Голосувала за майбутнє. Я бачу його з тими людьми, з якими ми спілкуємося і які роблять гарну справу, - додала його дружина Тетяна.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

71

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

61

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

61

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

58

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...

57

13 жовтня у Крижопільському районі 23-річний чоловік на сільському кладовищі пошкодив 7 пам'ятників. Про те, що пошкоджені пам'ятники і ...