Вибори мера у Вінниці: буде другий тур

Вибори мера у Вінниці: буде другий тур

  Інформація про те, що мера Вінниці з високою ймовірністю вибрали в один тур з'явилася одразу після закриття виборчих дільниць. Про результати екзит-полу, який проводив своїми силами на сорока виборчих дільницях Вінниці Комітет виборців України, розказав голова Вінницького обласного відділення Владислав Телень. Утім він одразу й уточнив, що при такій низькій явці - менше 40% - різко зростає похибка.
Уже наступного дня хоч і попередні результати голосування у Вінниці скорегувалися - за нинішнього в.о.мера і представника "Вінницької європейської стратегії" Сергія Моргунова проголосували близько 49% виборців, які прийшли на дільниці. Тож у місті буде другий тур виборів мера. І те, що при такому невеликому відриві від 50% ніхто не намагався розгойдувати ситуацію, - ще одне підтвердження того, що вибори у Вінниці проходять демократично.
Із Сергієм Моргуновим у другий тур виходить голова обласної організації "Батьківщина" Людмила Щербаківська. У неї, за попередніми результатами, близько 14% голосів виборців.
Остаточні результати виборів міського голови у Вінниці ще не оголошені, ТВК приймає протоколи. Однак уже зрозуміло, що вінничанам ще раз доведеться прийти на дільниці, аби обрати міського голову.
А що ж у районах
Обласна ТВК теж ще приймає протоколи. За попередніми результатами, які оголосив перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, можемо вже вітати нових, а також "старих нових" мерів міст Вінниччини.
- У Ладижині впевнено переміг Валерій Коломєйцев, у Могилів-Подільському - Петро Бровко, у Хмільнику - Сергій Редчик, у Немирові - Віктор Качур.
Усі вони, крім колишнього начальника управління пенсійного фонду та соцзахисту населення Хмільницької міської ради Сергія Редчика, вже були на посаді міських голів.
Найцікавіша ситуація із Віктором Качуром. Крісло мера він займе після свого сина Олександра, нинішнього мера міста. А свого часу і сам Олександр Качур "успадкував" цю посаду від свого батька.
У Ямполі, за словами Андрія Гижка, результат ще не визначений, триває підрахунок голосів.
У Козятині мерські перегони, ймовірно, виграв представник "Батьківщини" Олександр Пузир. Тридцятисемирічний економіст-юрист у 2000 році закінчив Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю - "Менеджмент організацій", спеціалізація - "Правове забезпечення АПК". Він є генеральним директором "ЛК Інтелект".
У вівторок інформація про те, що мером Хмільника обраний Сергій Редчик вже була уже розміщена на сайті ЦВК.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

650

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

563

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

461

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

450

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

434

Начальника управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігоря Салецького відсторонили від посади ...