На "Урожаї" будують ще одну трамвайну колію

На "Урожаї" будують ще одну трамвайну колію

  Понад 15 працівників комунальної служби "Вінницької транспортної компанії" вийшли у нічну зміну шостого жовтня - вони розпочали підготовчі роботи для подальшого спорудження нової трамвайної лінії.
- Що-що ми тут робимо… Рейки дістаємо із землі, щоб потім можна було новий маршрут прокласти. Хіба не видно? - невдоволено запитує комунальник Володимир, який явно не хоче, щоб його відволікали від роботи.
Новий трамвайний маршрут з'єднає "Електромережу" і "Вишеньку". За словами заступника начальника КП "Вінницька транспортна компанія" Миколи Заверюхи, проект цієї трамвайної вставки розробили ще у 2014 році.
- …а от реалізовуємо тільки зараз, - каже Микола Заверуха. - Обійдеться нам ця конструкція у 9 млн. 946 тис гривень. Частину коштів виділяє міська влада, частину - Фонд регіонального розвитку.
Невдовзі спеціальна комісія визначить кількість рейсів на новому маршруті і час їх курсування. Але робітники упевнені: маршрут користуватиметься попитом, адже колія з'єднає два великих райони "Електромережу" і "Вишеньку".
Незважаючи на доволі холодну, навіть, зимну погоду, працівники, які обладнували колію, одягнені легко. Один за одним вони налягають на лопати, щоб якомога швидше витягти рейки із землі. Напружені м'язи, червоні щоки і краплі поту на чолі - чоловіки працюють на повну силу.
- Давайте, хлопці, не лінуйтеся! - кричить головний зміни. - Вас що, дружини вдома не чекають?
Оцінивши жарт легким, але гучним чоловічим сміхом, усі беруться копати швидше. За кілька хвилин відрізок рейок вже завантажують на підйомник.
- Це треба звідси забрати, - каже комунальник Сергій. - Он, бачите, прямо зараз хлопці вантажать у машину. Те, що діра тепер у дорозі величезна, то нічого. Незабаром залатаємо і стане тільки краще! Буде новий маршрут!
Трохи відпочивши і кинувши недопалок, Сергій береться за лопату і йде далі працювати.
За словами робітників транспортної компанії, роботи по облаштуванню нової колії триватимуть три місяці. Після цього, із "Електромережі" у місто ходитимуть трамваї трьох маршрутів: №1 - на Залізничний вокзал, №5 - на Барське шосе, і новий маршрут - на "Вишеньку".
 


Ганна БЕЛОВОЛЬЧЕНКОКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

114

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

72

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...

72

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

69

У Вінниці у понеділок водій просто зніс трамвайну зупинку біля ТЦ Plaza (колишній ТЦ "ШОК"). ДТП сталася 15 липня о 21.40 на вулиці Келецькій. ...

66

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...