Бронюка рекомендували на Почесного вінничанина

Бронюка рекомендували на  Почесного вінничанина

  Спеціальна експертна комісія під головуванням керуючого справами Вінницького міськвиконкому Сергія Чорнолуцького розглянула цьогорічні матеріали на присвоєння звання "Почесний громадянин Вінниці".
Колективи та організації Вінниці пропонували присвоїти звання Почесного громадянина семи особам. Ще одну кандидатуру не брали до розгляду, оскільки вона надійшла на розгляд комісії пізніше, ніж це дозволяли терміни відбору.
Із заявами надати відомому вінницькому співаку Віктору Бронюку звання Почесного громадянина звернулись: школа-гімназія №6, "Центр концертних та фестивальних програм", міська дитяча музшкола №1, обласна правозахисна організація "Джерело надії", а також медична служба 2 мобілізаційного батальйону 93-ої танкової механізованої бригади. У зверненнях наголошувалось не лише на мистецькій, але й на активній волонтерській та благодійницькій роботі кандидата.
Серед кандидатів - генерал-майор у відставці, учасник Другої світової війни Микола Бардюжа.
У Вінницькому національному технічному університеті вважають гідним звання Почесного громадянина професора кафедри комп'ютерних систем управління, колишнього ректора цього вишу Івана Кузьміна.
Громадська організація "Родина Героїв Небесної Сотні" звернулася із пропозицією надати звання Почесного громадянина Герою України, Герою Небесної Сотні Максиму Шимку - посмертно.
Почесним громадянином група ініціативних вінничан бачить і відомого КВНника, шоумена і громадського діяча Олександра Шемета.
Група активістів запропонувала зробити Почесним громадянином Вінниці посмертно правозахисника Дмитра Гройсмана.
І аж п'ятнадцять організацій і колективів пропонували присвоїти це звання Голові Верховної Ради, екс-меру Вінниці Володимиру Гройсману. Але він, як відомо, попросив не розглядати його кандидатуру. Однак до цього прохання дослухались не всі члени комісії, тому серед проголосованих кандидатур була й кандидатура колишнього голови.
За результатами голосування: вісім голосів у Віктора Бронюка, три у екс-мера Володимира Гройсмана. Один із членів комісії - заступник директора фізико-математичної гімназії №17 Юрій Пасіхов, який у 2010 році був удостоєний цього звання, цього разу утримався від голосування за когось із кандидатів. Ще кілька членів комісії, наприклад Віктор Бронюк, не були присутні на засіданні комісії.
- Віктор Бронюк не прийшов із етичних міркувань, адже на обговорення виносили і його прізвище, - пояснив Сергій Чорнолуцький.
За підсумками гоосування саме Віктора Бронюка комісія рекомендувала на присвоєння почесного звання.
Чи стане лідера "ТіКу" і волонтер Віктор Бронюк новим Почесним громадянином Вінниці, вирішуватимуть міські депутати, на сесії.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

153

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

143

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

141

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...

140

В амбулаторії Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги 5 листопада помер 67-річний пацієнт. Подробиці ...

137

У Вінниці 7 листопада близько 10.45 у по вулиці Князів Коріатовичів в під'їзді будинку невідомий чоловік учинив розпусні дії відносно ...