Бронюка рекомендували на Почесного вінничанина

Бронюка рекомендували на  Почесного вінничанина

  Спеціальна експертна комісія під головуванням керуючого справами Вінницького міськвиконкому Сергія Чорнолуцького розглянула цьогорічні матеріали на присвоєння звання "Почесний громадянин Вінниці".
Колективи та організації Вінниці пропонували присвоїти звання Почесного громадянина семи особам. Ще одну кандидатуру не брали до розгляду, оскільки вона надійшла на розгляд комісії пізніше, ніж це дозволяли терміни відбору.
Із заявами надати відомому вінницькому співаку Віктору Бронюку звання Почесного громадянина звернулись: школа-гімназія №6, "Центр концертних та фестивальних програм", міська дитяча музшкола №1, обласна правозахисна організація "Джерело надії", а також медична служба 2 мобілізаційного батальйону 93-ої танкової механізованої бригади. У зверненнях наголошувалось не лише на мистецькій, але й на активній волонтерській та благодійницькій роботі кандидата.
Серед кандидатів - генерал-майор у відставці, учасник Другої світової війни Микола Бардюжа.
У Вінницькому національному технічному університеті вважають гідним звання Почесного громадянина професора кафедри комп'ютерних систем управління, колишнього ректора цього вишу Івана Кузьміна.
Громадська організація "Родина Героїв Небесної Сотні" звернулася із пропозицією надати звання Почесного громадянина Герою України, Герою Небесної Сотні Максиму Шимку - посмертно.
Почесним громадянином група ініціативних вінничан бачить і відомого КВНника, шоумена і громадського діяча Олександра Шемета.
Група активістів запропонувала зробити Почесним громадянином Вінниці посмертно правозахисника Дмитра Гройсмана.
І аж п'ятнадцять організацій і колективів пропонували присвоїти це звання Голові Верховної Ради, екс-меру Вінниці Володимиру Гройсману. Але він, як відомо, попросив не розглядати його кандидатуру. Однак до цього прохання дослухались не всі члени комісії, тому серед проголосованих кандидатур була й кандидатура колишнього голови.
За результатами голосування: вісім голосів у Віктора Бронюка, три у екс-мера Володимира Гройсмана. Один із членів комісії - заступник директора фізико-математичної гімназії №17 Юрій Пасіхов, який у 2010 році був удостоєний цього звання, цього разу утримався від голосування за когось із кандидатів. Ще кілька членів комісії, наприклад Віктор Бронюк, не були присутні на засіданні комісії.
- Віктор Бронюк не прийшов із етичних міркувань, адже на обговорення виносили і його прізвище, - пояснив Сергій Чорнолуцький.
За підсумками гоосування саме Віктора Бронюка комісія рекомендувала на присвоєння почесного звання.
Чи стане лідера "ТіКу" і волонтер Віктор Бронюк новим Почесним громадянином Вінниці, вирішуватимуть міські депутати, на сесії.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

347

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

314

26-27 липня у Вінниці відбудеться турнір з футболу «Кубок Героїв спецназу». Захід проходитимуть на стадіоні КП «Центральний міський ...

264

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

244

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

234

Спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, урочисто передано ...