Замість столу для пиятики - workout-майданчик

Замість столу для пиятики -  workout-майданчик

  21 липня у Вінниці на вулиці Привокзальна 2/1 святково відкрили workout-майданчик, який самотужки спорудили учасники конкурсу «Активні громадяни». Автором проекту є Володимир Бевз, чоловік з обмеженими фізичними можливостями, який мешкає у будинку цього двору.
- Така ідея спала на думку після відвідування низки тренінгів у рамках проекту «Активні громадяни». Мої діти разом з хлопцями, які мешкають у цьому дворі, ще минулого року хотіли встановити тут турніки. Кілька їм вдалося обладнати самостійно. Я ж хотів їм чимось допомогти. Мені випала така нагода - і гріх було нею не скористатися, - каже Володимир Бевз.
Реалізовував же проект син Володимира Бевза, Антон. За його словами, чимало людей виявилися небайдужими до реалізації ідеї.
- Спочатку майданчик будували ми з друзями. Допомагала нам і місцева організація «Street workout Ukraine», вони знайшли зварювальника. А взагалі, люди самі підходили, питали, чим нам допомогти. Завдяки цьому все вийшло набагато швидше, ніж ми очікували: знадобилося лише півтора дні.
Голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк відзначає, що цей проект – яскравий приклад того, як громада може облаштовувати свій двір власноруч.
- Ми сьогодні говоримо про передачу ініціативи громаді. А коли об’єднується громада, влада, бізнес, ЗМІ, то виходять просто чудеса. Тільки завдяки об’єднанню зусиль, ми можемо втілювати мрії у реальність, - сказала Раїса Панасюк.
Побачити турніки, бруси, рукохід, шведську стінку та інше тренувальне спорядження зібралося чимало вінничан, особливо маленьких. Але на усіх присутніх чекало не просто відкриття майданчику, а ще і показові виступи від представників вінницької організації «Street workout Ukraine» і спеціальних гостей з Миколаєва. Хлопці привезли вінничанам свою авторську програму, яка поєднує у собі вправи на турніках та танці у хіп-хоп стилі.
Як зазначив Віталій Ворохоб, керівник вінницької організації «Street workout Ukraine», раніше на місці тренувального майданчика був столик, де часто розпивали алкогольні напої, але зараз територія перетворилося на місце, де усі бажаючі можуть підтримувати свою спортивну форму.
10 тисяч гривень на встановлення workout-майданчика надав народний депутат Сергій Кудлаєнко.


 


Ганна БЕЛОВОЛЬЧЕНКОКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

765

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

566

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

350

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

327

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

326

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...