У дитячому таборі "Маяк" - перша зміна відпочиваючих

У дитячому таборі "Маяк" - перша зміна відпочиваючих

  Дитячий табір "Маяк", що у селі Селище Тиврівського району цього літнього сезону прийняв першу зміну дітвори. На чистому повітрі, серед лісу активно відпочиває юнь із 6-річного віку. Табірна зміна розрахована на 340 дітей. Кожен день у них розписаний похвилинно, сумувати не доводиться нікому.
Чимала територія дитячого табору серед лісу, тому, аби не дошкуляли кліщі і комарі, ділянку спеціально обробили від них.
Підйом о 8.00 і збір на загальній лінійці, а далі цілий день активного відпочинку. Вожаті розслаблятися не дають, адже потрібно готуватися до різноманітних конкурсів, спортивних змагань. Кожен день у таборі має свою тематику, наприклад "День хлопчиків", "День дівчаток", "День індіанців".
Дітвору від такого активного відпочинку емоції переповнюють. І кажуть, що "Маяк" - найкраще місце для відпочинку. Дехто проситиме батьків, аби знову сюди приїхати. Олексій Кульбіда і Кирил Анісім до табору приїхали вперше, але від насиченої програми в захваті.
- Сьогодні у нас "День індіанців", ми маємо зробити лук, стріли і збудувати власний вігвам, - розповідають хлопці. - Тут так круто і тут найкращі і найдобріші вожаті.
А дівчатка кажуть, що найбільше запам\'ятався "Стартінейджер", вони танцювали без упину майже дві години і побили рекорд минулого року.
- Мені дуже подобається, дуже багато конкурсів. Щодня щось потрібно готувати. Ми побили танцювальний рекорд минулого року і протанцювали без зупинок 1 год. 50 хв. А минулого року був рекорд 1 год. 40 хв. Під кожну музику мали вигадувати рухи, - каже Марія Пустовіт із загону "Фіксіків". - Ми зайняли друге місце, а наші хлопці "Банани" - перше місце. Готуємося до "Місіс табору". З підручних матеріалів робимо плаття.
Діти усі як один кажуть, що день у таборі "Маяк" настільки насичений різними подіями, що година для відпочинку їм просто необхідна. У цей час вони набираються сили для вечірніх конкурсів. А ще у них є власний пляж, де для кожного загону відведена своя зона, а щовечора усі йдуть на дискотеку.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

650

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

563

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

461

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

450

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

434

Начальника управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігоря Салецького відсторонили від посади ...