Гурт "ТІК" відсвяткував своє 10-річчя - концертом

Гурт "ТІК" відсвяткував своє 10-річчя - концертом

  Гурт "ТіК" понад три години співав для вінничан 10 червня на Центральному міському стадіоні. Більше того, улюбленого співака глядачі двічі викликали на "біс". Перед концертом лідер гурту Віктор Бронюк особисто поїхав у військовий госпіталь, аби 150 квитків отримали воїни АТО, які наразі лікуються у Вінниці. Для них організовано спеціальний транспорт, який привіз бійців на концерт. Серед запрошених були також і люди із обмеженими можливостями із громадської організації "Гармонія".
Концерт "ТіКу" у Вінниці став заключним у рамках туру "Люби ти Україну!", адже саме із нашого міста 10 років тому і розпочався їх зірковий шлях. Загалом, із туром "Люби ти Україну" гурт побував у 33 містах країни, а також 12 містах США й Канади. У Вінниці ж "ТіК" планував встановити вітчизняний рекорд - "Найбільший випускний України". Утім, як порахувати кількість випускників на величезному стадіоні, представники Книги рекордів України не знали. Але хоч рекорд і не був офіційно встановлений, проте слухачі і глядачі натанцювалися і наспівалися вдосталь.
Для самого Віктора Бронюка несподіванкою стали аж дві відзнаки, які він отримав просто під час концерту. Першим на сцену до гурту піднявся відомий "Грач" - Андрій Грачов, вінничанин, військовий медик. Він від імені 93-ї бригади подякував Віктору Бронюку за допомогу і, аби вручити нагороду, став на коліно.
Наприкінці концерту виконуючий обов\'язки міського голови Вінниці Сергій Моргунов вручив лідеру гурту "ТіК" почесну відзнаку "За заслуги перед Вінницею".
- Хочу подякувати тобі, Вікторе, за те, що всі ці 10 років ти прославляєш наше рідне місто в Україні, Європі, а віднедавна - і у США й Канаді, - сказав Сергій Моргунов. - Багато відомих українських зірок, тільки отримавши популярність у своїх рідних містах, одразу переїжджають до столиці, але Віктор Бронюк залишається справжнім патріотом Вінниці. А останнім часом ми досить часто із ним зустрічаємося, адже він займається волонтерством, допомагає нашим хлопцям, які воюють у АТО. Я від душі хочу подякувати тобі за творчість і громадянську позицію.


- У рідній Вінниці концерт вдався? - допитувались журналісти Віктора Бронюка уже після концерту.


- Чесно признаюся, трохи хвилювався. Це, напевно, тому що у рідному місті - найвідповідальніший концерт, адже тут дуже багато знайомих облич. Разом із тим нам дуже приємно, що 10 років поспіль нас підтримують, надихають на нові звершення. Вінницька підтримка нас спонукає на те, щоб залишатися у цьому місті і робити все для його процвітання.


- Офіційно рекорд "Найбільшого випускного України" встановити не вдалося, вас це не засмутило?


- Концерт відбувся у рамках туру "Люби ти Україну", ми планували об\'єднати усі випускні і встановити рекорд. Але на стадіоні, як нам пояснили, дуже важко перерахувати, хто випускник, а хто - ні. Тим не менш, святковий дух був присутній, тож свято вдалося. Ми безмежно щасливі, що навіть у такий не легкий для держави час, зібралися і відзначили такий невеличкий наш перший ювілей.


- Яке місто найбільше запам\'яталося у концертному турі?


- Кожне місто - це окрема історія, і кожне запам\'яталося по-різному. Звісно, запам\'яталося те, що цього разу не було Луганська, Донецька і Сімферополя. На Сході ми виступали у гарнізонах, перед солдатами, привозили їм невеличкі подарунки. Цього разу концерти були більш душевні. Ми щасливі від того, що якусь частину коштів можемо акумулювати і направити на допомогу АТО. До мене люди на вулиці підходили і давали кошти на АТО, і навіть не називалися. Це такий високий ступінь довіри, і свідчить про те, що ми справді переможемо і побудуємо гарну країну.


- На відзнаки від учасників АТО і міської ради очікували?


- Чесно, навіть не роздивився нагороди - це було неочікувано. Нагорода від бійців 93-ї бригади

- це нагорода від тих хлопців, до яких ми неодноразово їздили на передову. Мені було приємно. Я працював у міській раді, такої нагороди ("За заслуги перед Вінницею". - Авт.) не бачив. Тепер буду одягати її на День міста.


- Чи плануєте піти у відпустку після такого насиченого гастрольного туру?


- Відпочити дуже хочеться, бо багато сил забирає волонтерська діяльність, концертна програма. Робота роботою, але хочеться провести час із дітьми, десь із ними поїхати. Куди поїдемо, поки що не вирішили.


- Нещодавно у вашому репертуарі з\'явилася ще й колискова, чому вирішили її заспівати?


- Мене давно просила Олена Павлова, голова благодійного фонду "Без кордонів", заспівати колискову (проект називається "Колискова для майбутнього". - Авт.). Це дуже цікава ідея, аби батьки заспівали колискову, адже навіть вчені довели, що коли батьки співають колискову, то для дитини це дуже потрібна річ. Це ж для дітей, то як можна відмовитися.


- Які плани на майбутнє?


- Святкування наступних 10 років (посміхається. - Авт.). Днями у нас вийшов четвертий альбом, і скоро він з\'явиться у продажу. Незабаром запишемо акустичну версію пісні "Місто спить". Планів - багато, але дуже хочеться, щоб як можна швидше у країні настав мир і ми усі заспівали разом пісню "Люби ти Україну".
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

661

Із 20 по 22 вересня на Вінниччині триватиме Всеукраїнський Конгрес сімей. Його організовують Рада церков та Рада національно-культурних ...

396

Рішенням Томашпільського районного суду Вінницької області у червні задоволено позовну заяву керівника Могилів-Подільської місцевої ...

243

Завтра у Вінниці представлять нового голову обласної державної адміністрації. Відповідна інформація міститься на сайті Вінницької ...

242

Усі приміщення і прилеглу територію двох вінницьких університетів, про замінування яких зранку повідомили поліцію, уже обстежено. - ...

237

Гучну заяву сьогодні у Києві зробили представники Вінницької обласної громадської організації "Батьківщина молода". Вони закликали ...