Мистецтво відвідувати сауни

Не хочуть наші студенти бути крутими "ботаніками", просиджуючи цілими днями у вишах та бібліотеках, і нічого тут не вдієш! Звісно, за рідкісними винятками, до яких можна зарахувати залюблених у науку осіб, але до них героїня нашої розповіді явно не належить. Белла Чистенька (ім\'я та прізвище ми змінили) радше залюблена у іншу сферу діяльності - культурну та мистецьку. Як-не-як, вона - студентка однієї із регіональних філій університету культури та мистецтв. Втім, молодій особі до вподоби ще й красиве життя, яке, згідно із давньою приказкою, не заборониш.

Про яскравий факт із її дозвілля розповідає кримінальна справа, нещодавно заслухана Вінницьким міським судом, причому Белла у ній фігурувала у вельми некрасивій ролі підсудної.

Молодик, якому у нашій історії випала сумна роль потерпілого, на слідстві та на суді розповів, що якось увечері він разом із друзями подався у "Чебуречну", щоб відсвяткувати… Втім, чи треба вдаватись аж у такі деталі, що саме святкувалось? Зустріч із друзями - уже достатній привід, щоб посвяткувати і навіть насвяткуватись по саме нікуди.

У "Чебуречній" вони зустріли іншу компанію, у якій гуляла Белла, так що надалі святкування із вживанням спиртного стало спільним. Потім товариство подалось на автовокзал, де продовжило звеселяти душу й тіло, а насамкінець, уже вночі, кинуло якір у сауні на вулиці 600-річчя.

Майбутній потерпілий, схоже, трохи пересвяткував, бо випите за вечір плюс гаряча пара зробили своє діло: близько третьої ночі він "вирубився". Белла за цей час устигла із ним законфліктувати, тож коли приятель опинився у стані, як мовиться, "ні бе, ні ме, ні кукуріку", вона вирішила покарати кривдника. Довго не роздумуючи, забрала його мобільний телефон "НТС 301-е DESIRE 2" (вартість його на ту пору складала 1903 гривні), необачно покинутий на столі, потім одяглась і пішла із сауни.

Молодик опам\'ятався близько шостої години ранку, коли й виявив пропажу. Того дня він телефонував Беллі, щоб поцікавитись долею мобілки, але вона, як зазначено у справі, "повідомила, що їй невідомо, де його мобільний телефон". І тоді потерпілий написав заяву у міліцію.

Оперативні заходи, одначе, таки вивели правоохоронців на нашу культурно-мистецьку студентку, яка зізналась, що мобілка все ж не уникла її рук, а пізніше була нею продана на центральному базарі. Виручені гроші студентка-крадійка потратила на власні потреби.

Розглядаючи справу Белли Чистенької, суд врахував і щиросерде зізнання, і те, що на її утриманні перебуває малолітня дитина, і те, що вона неодружена та офіцій­но ніде не працює (не можна ж назвати офіційною роботою нічні походи у сауни), тому обмежився умовним покаранням. Молоду жінку засуджено за крадіжку до одного року позбавлення волі із річним іспитовим терміном, тому вона повинна періодично з\'являтися для реєстрації у кримінально-виконавчу інспекцію.

Суд задовольнив також цивільний позов, стягнувши із неї на користь потерпілого 1903 гривні завданих збитків (це, за нашим припущенням, значно більше, аніж виручені на базарі кошти), а також зобов\'язав оплатити вартість товарознавчої експертизи у розмірі 245 гривень.

От і думаємо: чи не краще було Беллі Чистенькій той вечір провести за університетськими підручниками, перед тим просто прийнявши душ? А то бажання красивого життя іноді призводить до геть некрасивих фіналів.


Леонтій КраснопільськийКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

201

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

144

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

130

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

126

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

120

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...