Мистецтво відвідувати сауни

Не хочуть наші студенти бути крутими "ботаніками", просиджуючи цілими днями у вишах та бібліотеках, і нічого тут не вдієш! Звісно, за рідкісними винятками, до яких можна зарахувати залюблених у науку осіб, але до них героїня нашої розповіді явно не належить. Белла Чистенька (ім\'я та прізвище ми змінили) радше залюблена у іншу сферу діяльності - культурну та мистецьку. Як-не-як, вона - студентка однієї із регіональних філій університету культури та мистецтв. Втім, молодій особі до вподоби ще й красиве життя, яке, згідно із давньою приказкою, не заборониш.

Про яскравий факт із її дозвілля розповідає кримінальна справа, нещодавно заслухана Вінницьким міським судом, причому Белла у ній фігурувала у вельми некрасивій ролі підсудної.

Молодик, якому у нашій історії випала сумна роль потерпілого, на слідстві та на суді розповів, що якось увечері він разом із друзями подався у "Чебуречну", щоб відсвяткувати… Втім, чи треба вдаватись аж у такі деталі, що саме святкувалось? Зустріч із друзями - уже достатній привід, щоб посвяткувати і навіть насвяткуватись по саме нікуди.

У "Чебуречній" вони зустріли іншу компанію, у якій гуляла Белла, так що надалі святкування із вживанням спиртного стало спільним. Потім товариство подалось на автовокзал, де продовжило звеселяти душу й тіло, а насамкінець, уже вночі, кинуло якір у сауні на вулиці 600-річчя.

Майбутній потерпілий, схоже, трохи пересвяткував, бо випите за вечір плюс гаряча пара зробили своє діло: близько третьої ночі він "вирубився". Белла за цей час устигла із ним законфліктувати, тож коли приятель опинився у стані, як мовиться, "ні бе, ні ме, ні кукуріку", вона вирішила покарати кривдника. Довго не роздумуючи, забрала його мобільний телефон "НТС 301-е DESIRE 2" (вартість його на ту пору складала 1903 гривні), необачно покинутий на столі, потім одяглась і пішла із сауни.

Молодик опам\'ятався близько шостої години ранку, коли й виявив пропажу. Того дня він телефонував Беллі, щоб поцікавитись долею мобілки, але вона, як зазначено у справі, "повідомила, що їй невідомо, де його мобільний телефон". І тоді потерпілий написав заяву у міліцію.

Оперативні заходи, одначе, таки вивели правоохоронців на нашу культурно-мистецьку студентку, яка зізналась, що мобілка все ж не уникла її рук, а пізніше була нею продана на центральному базарі. Виручені гроші студентка-крадійка потратила на власні потреби.

Розглядаючи справу Белли Чистенької, суд врахував і щиросерде зізнання, і те, що на її утриманні перебуває малолітня дитина, і те, що вона неодружена та офіцій­но ніде не працює (не можна ж назвати офіційною роботою нічні походи у сауни), тому обмежився умовним покаранням. Молоду жінку засуджено за крадіжку до одного року позбавлення волі із річним іспитовим терміном, тому вона повинна періодично з\'являтися для реєстрації у кримінально-виконавчу інспекцію.

Суд задовольнив також цивільний позов, стягнувши із неї на користь потерпілого 1903 гривні завданих збитків (це, за нашим припущенням, значно більше, аніж виручені на базарі кошти), а також зобов\'язав оплатити вартість товарознавчої експертизи у розмірі 245 гривень.

От і думаємо: чи не краще було Беллі Чистенькій той вечір провести за університетськими підручниками, перед тим просто прийнявши душ? А то бажання красивого життя іноді призводить до геть некрасивих фіналів.


Леонтій КраснопільськийКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

262

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

152

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

141

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

141

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

134

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...