На хабарі затримали директора департаменту облдержадміністрації

На Вінниччині - скандал. За отримання неправомірної вигоди (хабара. - Ред.) затримали керівника обласного департаменту. Гучне викриття відбулося через два тижні після призначення нового керівника Вінницької облдержадміністрації. Затримували службовця працівники обласного управління міліції по боротьбі з економічними злочинами. У цей час новий керівник області якраз перебував із робочою поїздкою у Гайсинському районі.

Того ж дня Валерій Коровій так прокоментував події: "З моменту, коли я очолив обласну державну адміністрацію, головним критерієм оцінки роботи колективу та керівників підрозділів було визначено професіоналізм та порядність. На жаль, не всі зрозуміли моє попередження щодо відповідальності та жорсткого реагування на будь-які прояви зловживань та хабарництва. Сьогодні правоохоронці затримали одного з керівників департаментів за підозрою в корупційній діяльності. Якщо людина не здатна працювати чесно, їй не місце у владі. І за такі дії вона повинна відповідати. Така доля чекає кожного чиновника, який цього не розуміє".

За інформацією правоохоронців, затримали директора обласного департаменту 13 березня. Начальник УМВС України у Вінницькій області Ігор Моренець повідомив, що посадовця викрили під час отримання коштів у службовому кабінеті.

- Посадовець отримав 8 тисяч неправомірної вигоди від підлеглого за проходження чергової переатестації, - інформують у секторі зв\'яз­ків із громадськістю УМВС у Вінницькій області.

У прес-службі прокуратури області уточнюють, що неправомірну вигоду чиновник отримав від директора спеціалізованого комунального закладу за оформлення атестаційних документів із позитивним висновком про відповідність його займаній посаді та встановлення щомісячної надбавки до заробітної плати.

Кримінальне провадження розпочате за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаного з вимаганням - відповідно до ч.3 ст.368 КК України. За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, а також із конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Запобіжний захід щодо службовця визначив суд - тримання під вартою з правом внести заставу розміром 80 тис.грн. І у понеділок затриманий уже вийшов під заставу.

Також у понеділок стало відомо, що вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу від­носно іншого посадовця.

- 16 березня працівники міліції затримали під час отримання хабаря посадовця держсільгоспінспекції у Вінницькій області. Службовець отримав 1200 грн. неправомірної вигоди за видачу посвідчення тракториста-машиніста, - інформують у СЗГ УМВС області.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1337

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

465

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

314

Експертна група конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ" 15 серпня визнaчила 36 проєктів, зa які містяни зможуть ...

294

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

276

  ...