Дітей уразив електрострум - рятуймо їхні життя разом

  В обідню пору 14 березня двоє хлопчаків - одинадцяти - дванадцяти років - гуляли у мікрорайоні Вінницької залізничної станції. Увагу дітей привернули вагони-цистерни. За­лізли на них, вочевидь, щоб зробити ефектне фото. Але розвага завершилась трагічно - хлопчаків уразив електрострум від контактної мережі.Повідомлення про трагедію надійшло до лінійного відділення міліції на станції Вінниця.На місце події виїхала слідчо-оперативна група, медики. Потерпілих з тілесними опіками різного ступеню шпиталізували у Вінницький обласний опіковий центр.

Подія зареєстрована у єдиному реєстрі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Проводиться перевірка.

Тим часом мати молодшого з потерпілих дітей не відходить від його ліжечка. Людмила виховує сина сама, у Вінниці її багато хто знає як активну волонтерку - "людяну Людмилу", яка пече пиріжки для українських вояків у зоні АТО.

Тож не дивно, що й тепер допомогу для її сина збирають у Вінниці всім миром із залученням волонтерських зв\'язків.

- Лікарі роблять все моживе. Але дуже важкі опіки, подекуди пропалило до кісток, - сказала матір у короткій телефонній розмові з журналістом "Міста".

За її словами, лікарі нині роблять все можливе, аби допомогти її дитині, однак поки утримуються від будь-яких прогнозів.

Утім, з коментарів, які залишають у соціальних мережах волонтери, відомо, що ніч з 16 на 17 березня для маленького Ростислава минула нормально.

- Ростік мужньо переніс операцію, вийшов з наркозу, його від\'єднали від апарата штучного дихання, - пише у Фейсбук вінницька волонтерка Лариса Полулях.

Другий потерпілий Ілля - він отримав опіки обличчя і руки - наскільки це можливо в такій ситуації навіть намагається бадьоритись.

Відомо, що однокласники потерпілих, які навчаються у школі №9, з батьками вже зібрали на лікування 3,5 тис. грн. Жертвують гроші школярі й інших вінницькимх шкіл. Понад 6 тис. грн. надійшло на банківську картку Лариси Полулях. Але кошти й надалі потрібні. Бо насправді, важка і дуже дорога боротьба за життя хлопців тільки почалась. Одна операція справу в такій ситуації не вирішує.

Номер банківської картки в "Укрсиббанку" мами Люди - 5169304804147728. Картка Лариси Полулях у Приватбанку - 4405885824748674.

Довідки можна отримати за телефонами: (067) 700-50-76 або (093) 00-67-617.

Допоможіть врятувати життя!

 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1336

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

465

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

311

Експертна група конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ" 15 серпня визнaчила 36 проєктів, зa які містяни зможуть ...

292

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

275

  ...