У Вінниці обрали три кращі екіпажі маршруток

У Вінниці обрали три кращі екіпажі маршруток

  У Вінниці 13 березня вперше обрали кращі водійські екіпажі маршруток. Почесну відзнаку, Грамоту і грошову премію отримали водії маршрутів 22А, 5А, і 8Б. Загалом у місті курсує 263 маршрутних таксі. Рішення про спеціальну відзнаку для водіїв ухвалила робоча група з питань громадського транспорту, яка працює при міській раді. Відзнака для водіїв - перехідна, і кожні три місяці може змінити власників. Таким чином у робочій групі мають намір стимулювати водіїв маршрутних таксі, аби ті поліп­шували обслуговування пасажирів.

- Ми відпрацювали ряд критеріїв, згідно з якими визначатимуться кращі з кращих, аби була відповідна конкуренція між водіями. Відповідно до цих критеріїв було визначено три кращі екіпажі за підсумками роботи протягом трьох останніх місяців, - розповів директор департаменту енергетики, транспорту і зв\'язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко. - Основні критерії для присудження цієї нагороди - відсутність порушень правил дорожнього руху і скарг людей.

Першим відзнаку отримав екіпаж маршруту 22А. Саме на їхній маршрут від жителів мікрорайону "Поділля" надійшла подяка. Бригадир цього маршруту Володимир Волуйко за кермом уже 25 років. Водій зізнається, що ситуації бувають різні, але завжди намагається поводитися із пасажирами ввічливо.

- На маршруті я працюю із синами, тому увесь свій досвід передаю їм, - розповів Володимир Волуйко. - Дослухаємося до пасажирів. Загалом намагаємося робити все для їхнього комфорту. Не конфліктуємо і шансону не слухаємо.

Ще один нагороджений - перевізник маршруту 5А Сергій Слінченко. Він нагороду отримає за кілька днів, адже у п\'ятницю, коли відзначали водіїв, Сергій повіз гуманітарну допомогу в зону АТО.

- Пасажири бувають різні, тому нам, водіям, аби не конфліктувати із ними, варто набиратися терпіння, - ділиться секретами своєї роботи водій маршруту 8Б Володимир Явор­ський, який також отримав Грамоту і відзнаку. - Звісно, що іноді доводиться робити й зауваження пасажирам, але часто нас підтримують інші пасажири і допомагають владнати ситуації.

Через три місяці усіх водіїв маршруток у Вінниці знову оцінять на відповідність критеріям. І відзнаки можуть перейти до інших водіїв або ж залишитися попередніх власників. Це залежатиме від них самих, а точніше - від їхньої роботи.

 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1337

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

465

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

311

Експертна група конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ" 15 серпня визнaчила 36 проєктів, зa які містяни зможуть ...

292

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

275

  ...