Вінничани зібрали 20 тис. грн. для дітей, постраждалих внаслідок військових дій Кошти збирали на благодійному вечорі "Колискова для майбутнього"

  У Вінниці у театрі ім.М.Садовського другого березня відбувся благодійний вечір "Колискова для майбутнього". На заході збирали кошти на підтримку дітей, які постраждали внаслідок військових дій, а також тим дітям, які потребують допомоги. Загалом організаторам вдалося зібрати  20 тис. грн, ці гроші обіцяють протягом місяця передати дітям.

Організаторами благодійного заходу стали  голова Міжнародного Благодійного фонду «Без кордонів» - Олена Павлова, голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова і голова ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко.

За словами організаторів, більш ніж 300 запрошень вони роздали вихованцям дитячих будинків й інтернатів, бійцям АТО, жінкам, що втратили своїх чоловіків у війні на Сході, вимушеним переселенцям. Отримали безкоштовні запрошення і волонтери, котрі працюють задля покращення життя військових, поранених і переселенців.

Під фінал заходу для глядачів заспівала народна артистка України Ніна Матвієнко. Вона читала власні вірші, співала колискові, а також виконала найвідомішу свою композицію "Квітка душа".

- Я як організатор, рада тому, що після нелегкої організаційної підготовки до благодійного заходу ми маємо позитивний результат. Сотні вінничан, громадські організації, представники сфери культури, творча малеча об’єднались та висловили свою підтримку дітям, яким сьогодні вкрай важко, - каже голова ГО “Розвиток.Розвиток” Ірина Борзова. – У такі нелегкі часи для України спільний біль робить нас єдиними і більш дієвими. А такі спільні благодійні заходи і є поступовими кроками до перемоги Українців.

Ірина Борзова каже, що соціальний проект «Дефіле по життю», який уже не вперше проходить у Вінниці, також був представлений на сцені театру Садовського під час благодійного вечора. І цього року він повністю змінив формат.

- Ми відмовились від святкової програми на користь суспільно корисної справи. Усі зусилля із 8 лютого до 8 березня ми спрямували на об’єднання громадських організацій, благодійних фондів, творчих колективів, представників бізнесу на підтримку дітей-сиріт та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій, а також на підтримку духовно-патріотичного настрою українців, - зазначила Ірина Борзова. - Ми реалізували безліч цікавих проектів, зокрема за ініціативи вінницького поета Юрій Прокопенкоа та ГО «Гармонія» у світ вийшла збірка від поетів Вінниччини «Захисник-повертайся живим».

 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

529

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

397

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

203

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

202

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

191

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...