Талант, для якого немає рамок

Талант, для якого немає рамок

   У літературно-меморіальному музеї ім.Михайла Коцюбинського 5 лютого відкрилася виставка живопису Руслани Шевельової. Художниця створює полотна із квітами, а своєю духовною наставницею вважає відому майстриню живопису Катерину Білокур.

- Все починалося з народного петриківського розпису, - пояснює Руслана. - Перший малюнок з фантастичними квітами мені наснився, спробувала намалювати. Малювала такі квіти, яких у природі не існує, а потім взялася за живі.

За словами Руслани Шевельової, квіти вона вирощує сама, потім переносить їх на полотно. Зараз художниця відкриває для себе пейзажі, згодом планує взятися за портрет, але квіти залишаються найулюбленішою темою. На полотнах художниця намагається передавати свій внутрішній стан: так, під час Майдану, каже, малювала маки, як символ скорботи.

- Я лише у 2001 році почала працювати з олійними фарбами. Ніде не навчалась, не є професійною художницею, тому малюю так, як бачу, - розповідає Руслана Шевельова. - Для мене немає рамок, я люблю волю, картини повинні бути щирими і нести тепло.

Окрім живопису, в пані Руслани є ще одне захоплення – музика. Зараз співачка працює з продюсером Ігорем Куриловим, який довгий час співпрацював з Софією Ротару.

- Якщо людина має талант, то талановита вона у всьому. Після того, як я побачив картини Руслани у Києві, розпочалося наше знайомство, - зізнається продюсер.

Зараз Руслана Шевельова виконує ряд пісень, які написані суто для неї. Проте, пояснює, дуже любить народні пісні. У її виконанні нерідко можна почути «Черемшину», «Гуцулку Ксеню» і «Червону руту». Руслана співпрацювала з багатьма виконавцями, зокрема з Крісом Норманом, Інгрід, групою E-Type, мала концерти в Грузії, працювала з Вахтангом Кікабідзе. У своїй естрадній діяльності, як і в художній, має безліч планів на майбутнє.

Родом художниця і співачка Руслана Шевельова з Теклинівки, що на Вінниччині. Але зараз більшість свого часу проводить у Києві, а також гастролює за межами України.

 


Вікторія МАМАЙКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

716

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

521

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

312

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

289

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

283

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...