На корвет „Вінниця” висадився десант — творчий

На корвет „Вінниця” висадився десант — творчий

Цього разу до його складу увійшли: відомий вінницький співак та композитор Геннадій Білявський, дует Віра та Марія Майбороди, чарівне дівоче тріо із народного танцювального колективу данс-клубу «Болеро» (керівник Т. Чистякова) із східними танцями та збірна команда КВН. Керував проектом директор міського Палацу мистецтв Євген Майданик.
У рамках десанту відбулося три концерти, один з яких у м. Новоозерне та зібрав біля імпровізованої сцени місцевих жителів, відпочиваючих і безпосередньо «винуватців» свята – моряків.
Дві інших концертних програми пройшли безпосередньо не березі бухти Донузлав для моряків, що несуть службу на корветі «Вінниця» та інших кораблях, що базуються у цій бухті. Не обійшлося на святі без подарунків та конкурсів, які майстерно проводив відомий вінницький ведучий Віктор Шемет.
До речі, це єдиний в Україні творчий десант, коли готуються різноманітні програми із застосуванням концертної звукової та світлової апаратури.
Програма мала молодіжне спрямування, але все ж із «морською» специфікою.
Геннадій Білявський окрім традиційної «Я пью до дна» та власних пісень, презентував нову, яка була спеціально написана для моряків корвету «Вінниця».
Мала група данс-клубу «Болеро», яка перемогла на відкритому турнірі «Belly Dance 2009» (у м. Вінниця) демонструвала, окрім танцю, що приніс їм перемогу, ще й сольні та дуетні виступи дівчат. Дует Віри та Марії Майбород подарував морякам хіти вітчизняної та зарубіжної естради, а команда КВН разважала, зрозуміло, жартами.
Задоволений виступом вінницького десанту і командир корвету, капітан 3-го рангу Олександр Костюк, який висловив надію, що і надалі ця традиція матиме розвиток, творчі десанти знову і знову підійматимуть настрій та боєздатність екіпажу корвету «Вінниця».
Як і завжди, десант на приїхав з пустими руками. Цього року екіпажу корабля у подарунок дісталися пральна машина від міськвиконкому та інші цінні подарунки від спонсорів. Висловлюємо подяку тим, хто підтримав творчий десант: торговельному комплексу «Гранд», фірмам «Мед», «Авіценна», «Вінець», ТМ «Караван», приватному підприємцю Сергію Ковіньку. Творчий десант проходив під патронатом Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.


Газета "Місто"Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

339

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

209

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

147

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

145

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

137

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...