На корвет „Вінниця” висадився десант — творчий

На корвет „Вінниця” висадився десант — творчий

Цього разу до його складу увійшли: відомий вінницький співак та композитор Геннадій Білявський, дует Віра та Марія Майбороди, чарівне дівоче тріо із народного танцювального колективу данс-клубу «Болеро» (керівник Т. Чистякова) із східними танцями та збірна команда КВН. Керував проектом директор міського Палацу мистецтв Євген Майданик.
У рамках десанту відбулося три концерти, один з яких у м. Новоозерне та зібрав біля імпровізованої сцени місцевих жителів, відпочиваючих і безпосередньо «винуватців» свята – моряків.
Дві інших концертних програми пройшли безпосередньо не березі бухти Донузлав для моряків, що несуть службу на корветі «Вінниця» та інших кораблях, що базуються у цій бухті. Не обійшлося на святі без подарунків та конкурсів, які майстерно проводив відомий вінницький ведучий Віктор Шемет.
До речі, це єдиний в Україні творчий десант, коли готуються різноманітні програми із застосуванням концертної звукової та світлової апаратури.
Програма мала молодіжне спрямування, але все ж із «морською» специфікою.
Геннадій Білявський окрім традиційної «Я пью до дна» та власних пісень, презентував нову, яка була спеціально написана для моряків корвету «Вінниця».
Мала група данс-клубу «Болеро», яка перемогла на відкритому турнірі «Belly Dance 2009» (у м. Вінниця) демонструвала, окрім танцю, що приніс їм перемогу, ще й сольні та дуетні виступи дівчат. Дует Віри та Марії Майбород подарував морякам хіти вітчизняної та зарубіжної естради, а команда КВН разважала, зрозуміло, жартами.
Задоволений виступом вінницького десанту і командир корвету, капітан 3-го рангу Олександр Костюк, який висловив надію, що і надалі ця традиція матиме розвиток, творчі десанти знову і знову підійматимуть настрій та боєздатність екіпажу корвету «Вінниця».
Як і завжди, десант на приїхав з пустими руками. Цього року екіпажу корабля у подарунок дісталися пральна машина від міськвиконкому та інші цінні подарунки від спонсорів. Висловлюємо подяку тим, хто підтримав творчий десант: торговельному комплексу «Гранд», фірмам «Мед», «Авіценна», «Вінець», ТМ «Караван», приватному підприємцю Сергію Ковіньку. Творчий десант проходив під патронатом Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.


Газета "Місто"Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

216

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

158

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

145

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

145

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

143

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...