В окрузі №13 лідирує Петро Юрчишин, а на 16-му - Роман Стаднійчук

За інформацією ЦВК, на окрузі №13 переміг самовисуванець Петро Юрчишин, на №16 - самовисуванець Роман Стаднійчук. На позачергових виборах на Вінниччині саме округи 13 і 16 стали найбільш скандальними.
Юрчишин хоче
до "Блоку Порошенка"
Основними конкурентами на 13-му округу були Микола Катеринчук, від Блоку Порошенка, і самовисуванець Петро Юрчишин. За даними ЦВК, Петро Юрчишин набрав 44,79%, Микола Катеринчук - 41,29%. Нагадаємо, що саме ці два кандидати балотувалися в Раду також у 2012 році. Тоді вибори виграв Микола Катеренчук, Петро Юрчишин став другим.
Представники Миколи Катеринчука звернулися до Вінницького окружного адміністративного суду з позовом до Окружної виборчої комісії, в якому просили суд зобов\'язати ОВК провести повторний підрахунок голосів у Хмільницькому районі.
Після перемоги Петро Юрчишин вирішив вступити до "Блоку Петра Порошенка", про це під час брифінгу за результатами засідання щодо формування майбутньої коаліції заявив лідер партії "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, пише "Громадський форум Хмільниччини".
- Ми уже отримали півтора десятка заяв від тих, хто готовий приєднатися до нас. Наприклад Юрчишин Петро Васильович, котрий переміг Катеринчука на відповідному окрузі у Вінницькій області, - зазначив Юрій Луценко.
перераховували голоси на трьох дільницях
На окрузі №16 після підрахунку 100% електронних протоколів дільничних комісій самовисуванець Роман Стаднійчук переміг Юрія Македона. Відрив мізерний: за даними ЦВК, у Стаднійчука - 21,76% голосів, у Македона - 21,32%.
30 жовтня по трьох дільницях №50547, №50548, №50549 ОВК ухвалила рішення про перерахунок голосів. За словами довіреної особи кандидата в народні депутати Юрія Македона Руслана Познанського, навіть після перерахунку Македон лідирує саме на цих дільницях.
- Судові засідання ще тривають, днями останній суд визнав голосування по дільниці №50548 у місті Крижопіль недійсним. Саме на цій дільниці Юрій Македон набрав 471 голос, а Роман Стаднійчук - 133. Таким чином ми втратили ці голоси. У Крижополі люди, які не задоволені результатами виборів збираються писати листа Президенту, аби відбулися перевибори, - розповів Руслан Познанський. - На цій дільниці загалом мало голосувати 2500 особи, а прийшли на вибори лише 1300.
 

Коментар
Голова Вінницького обласного відділення Комітету виборців України Владислав Телень:
- У мене поки що немає остаточної інформації по округу №16, тому краще його не обговорювати. Наразі там відбуваються не зрозумілі події. Йде незрозуміла, яка боротьба, можливо, ЦВК прийме якісь особливі рішення по цьому округу. Як на мене, там неможливо встановити результати з документації, яка там є. Поки що на цьому окрузі тривають суди. У №13 окрузі все закінчилося, переможець встановлений, протоколи здані до ЦВК. Тому якщо хтось захоче, то тільки після офіційного оголошення результатів можна судитися. Як на мій погляд, то жодних підстав для опротестування виборів у окрузі №13 немає.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

47

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

41

У Вінниці у понеділок водій просто зніс трамвайну зупинку біля ТЦ Plaza (колишній ТЦ "ШОК"). ДТП сталася 15 липня о 21.40 на вулиці Келецькій. ...

40

Громадськості запропонували обговорити варіант забудови набережної від Староміського мосту до "Спартака" Громадські слухання з ...

40

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...

39

10 липня на повторних громадських слухання щодо містобудівної документації детального плану "Групи житлових будинків по вулиці ...