Зупинити Путіна - місія вінничан

Зупинити Путіна - місія вінничан

 Цього року в столичних ешелонах влади популярним є жарт - "донецьких" змінили "вінницькі". Проте жарт не сумний, а підбадьорливий. Вінницька політична еліта, представники якої працюють у вищій владі, нині цементує всю Україну, щоб витримати і відбити шалену агресію з боку путінської Росії. Певно, лише згуртованій команді вінничан вдалося таким чином зорганізувати роботу державного механізму, що Москва змушена була припинити наступ.
 Говорити, що "вінницькі" посіли ключові посади і негайно почали роздавати портфелі винятково землякам - помилково. Тенденції зовсім інші - на всеукраїнському ґрунті запроваджуються ті самі принципи, працюючи за якими вінничани зробили власне місто однозначно кращим в Україні.
 З початку 2000-х років не раз  Вінницю визнавали найбільш комфортним містом для життя в країні, динаміка розвитку якого сприяла розвитку реального сектору та інфраструктури.
 Будувалися дороги та фабрики (один "Рошен" забезпечує роботою близько 2 тисяч людей), запроваджувалися інноваційні проекти (той самий "Прозорий офіс", практику якого тепер поширюють на всю країну), але на політичній арені завжди вдавалося досягати компромісів. Порівняйте це із ситуацією у Києві, де кожне засідання міської ради перетворювалося (і перетворюється!) у сварку з бійками.
 Аналогічні принципи - конструктивної роботи, толерантності і взаємоповаги, реалістичності поставлених цілей та однозначно європейського вибору - вінничани намагатимуться втілювати у загальнодержавних масштабах.
 На підсилення команди Президента працюють колишній міський голова Вінниці - Володимир Гройсман, який йде під №4 у Блоці Петра Порошенка, Олексій Порошенко і Олександр Домбровський, які балотуються в одномандатних округах у Вінниці.
 Загроза з боку Росії нікуди не зникла. Призупинивши наступ, Кремль наразі сподівається на контрреволюцію внутрішню - на те, що у Верховній Раді державницьким силам не вдасться сформувати конституційну більшість, а тому парламент гальмуватиме реформи.
 Відповідно - зростатиме незадоволення у суспільстві.
 Зупинити Путіна можна лише зусиллями всього українського народу. Що ж, вінничани отримали шанс стати об\'єднуючим центром для більшості у новому парламенті. Знехтувати цим шансом - позбавити Україну майбутнього.


Олена СОМОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

113

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

72

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...

72

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

69

У Вінниці у понеділок водій просто зніс трамвайну зупинку біля ТЦ Plaza (колишній ТЦ "ШОК"). ДТП сталася 15 липня о 21.40 на вулиці Келецькій. ...

66

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...