Зупинити Путіна - місія вінничан

Зупинити Путіна - місія вінничан

 Цього року в столичних ешелонах влади популярним є жарт - "донецьких" змінили "вінницькі". Проте жарт не сумний, а підбадьорливий. Вінницька політична еліта, представники якої працюють у вищій владі, нині цементує всю Україну, щоб витримати і відбити шалену агресію з боку путінської Росії. Певно, лише згуртованій команді вінничан вдалося таким чином зорганізувати роботу державного механізму, що Москва змушена була припинити наступ.
 Говорити, що "вінницькі" посіли ключові посади і негайно почали роздавати портфелі винятково землякам - помилково. Тенденції зовсім інші - на всеукраїнському ґрунті запроваджуються ті самі принципи, працюючи за якими вінничани зробили власне місто однозначно кращим в Україні.
 З початку 2000-х років не раз  Вінницю визнавали найбільш комфортним містом для життя в країні, динаміка розвитку якого сприяла розвитку реального сектору та інфраструктури.
 Будувалися дороги та фабрики (один "Рошен" забезпечує роботою близько 2 тисяч людей), запроваджувалися інноваційні проекти (той самий "Прозорий офіс", практику якого тепер поширюють на всю країну), але на політичній арені завжди вдавалося досягати компромісів. Порівняйте це із ситуацією у Києві, де кожне засідання міської ради перетворювалося (і перетворюється!) у сварку з бійками.
 Аналогічні принципи - конструктивної роботи, толерантності і взаємоповаги, реалістичності поставлених цілей та однозначно європейського вибору - вінничани намагатимуться втілювати у загальнодержавних масштабах.
 На підсилення команди Президента працюють колишній міський голова Вінниці - Володимир Гройсман, який йде під №4 у Блоці Петра Порошенка, Олексій Порошенко і Олександр Домбровський, які балотуються в одномандатних округах у Вінниці.
 Загроза з боку Росії нікуди не зникла. Призупинивши наступ, Кремль наразі сподівається на контрреволюцію внутрішню - на те, що у Верховній Раді державницьким силам не вдасться сформувати конституційну більшість, а тому парламент гальмуватиме реформи.
 Відповідно - зростатиме незадоволення у суспільстві.
 Зупинити Путіна можна лише зусиллями всього українського народу. Що ж, вінничани отримали шанс стати об\'єднуючим центром для більшості у новому парламенті. Знехтувати цим шансом - позбавити Україну майбутнього.


Олена СОМОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

680

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

500

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

293

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

273

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

266

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...