Журналістів не пустили перевірити продукти у “Сільпо”

Одразу п\'ять скарг на магазин “Сільпо”, що по вул. Келецькій, стали приводом візиту у торговельний заклад Інспекції захисту прав споживачів. До виїзної позапланової перевірки інспектори долучили пресу і кілька телеканалів.

- До нас надійшли скарги на магазин “Сільпо”, пов\'язані з простроченими товарами. Вони дають нам підставу для проведення позапланової перевірки, адже звичайні планові, як правило, результатів не дають, - пояснює Петро Бевзюк, заступник начальника інспекції з питань захисту прав споживачів вінницької області. - У супермаркетах важко контролювати якість, особливо терміни придатності. Останній раз ми “Сільпо” перевіряли планово, рік тому.

Уже під час перевірки, як тільки група у складі інспекторів і журналістів переступила поріг супермаркету, охоронці зреагували миттєво. Не надто привітно зустріли несподівану делегацію, один з них почав закривати рукою відеооператору камеру. Лише після того, як головний спеціаліст Інспекції Ніна Тихолаз пояснила мету візиту і показала документи з дозволом із Києва, адміністрація провела людей у свій кабінет.

Ніна Тихолаз пояснила суть кожної скарги.

- Ось, наприклад, звернення стосовно мороженої риби: дата виготовлення зазначена, але у графі “вжити до” вказаний 2025 рік. Згідно Закону України “Про захист прав споживачів”, це неправдива інформація, і це порушення Статті 15, що карається штрафними санкціями у розмірі 3% від отриманої партії, - розповідає Ніна Тихолаз, демонструючи заяви від споживачів з прикріпленими до них фотоматеріалами. - Є ще ситуація з млинцями власного виробництва. Це товар, що швидко псується. Якщо продукція має термін придатності не більше 120 годин, обов\'язково має бути вказаний час виготовлення, а не тільки дата, яка тут зазначена. Це також порушення 15-ї Статті.

Керівник уважно ознайомився з документами.

- Мені нічого невідомо про дані скарги. Зараз я зв\'яжуся зі своїм керівництвом, - сказав Антон Байда, керівник магазину “Сільпо” на Келецькій і вийшов з телефоном з кабінету.

А поки представники Інспекції чекали на дозвіл перевірки від керівництва мережі супермаркетів, у торговельному залі розпочалася чимала активність, особливо біля холодильників з мороженою рибою. Телеоператори встигли зафіксувати, та й самі журналісти стали свідками, як один за одним люди масово набирали морожену рибу і виносили у сусідню залу, де одна з продавщиць ретельно її перебирала. Про те, що значна частина з них не зовсім покупці, свідчив робочий халат однієї з жінок, на який вона одягла куртку. Поки жінки виносили рибу, хлопець-вантажник натомість ящик за ящиком підносив іншу рибу і засипав у морозильну камеру.

- Ми до такого вже звикли, скрізь у магазинах, як тільки ми приходимо, починають все перекладати і ховати недоліки, але ми все одно їх знаходимо, адже все приховати неможливо, - зауважила Ніна Тихолаз.

Утім натрапити на небезпечні для здоров\'я покупців знахідки перевіряючим не вдалося — їх керівництво закладу не допустило до перевірки. Ймовірно через присутність журналістів. Після тривалих телефонних перемовин з керівником вінницької мережі “Сільпо” і очікувань дозволу з Києва, Інспекція склала акт про недопущення до перевірки. Тож тепер супермаркет може заплатити чималу суму штрафу:

- Супермаркет тягнув час, але зрештою ми вимушені були скласти акт про недопущення працівників Інспекції до перевірки. Тепер ми робимо запит у податкову, яка має надати інформацію про реалізацію товару за квітень. Розмір штрафних санкцій складає від 1% до 10% від реалізованої продукції за цей місяць. Згідно інформації, яку нам надав керуючий супермаркетом щодо товарообігу у минулому місяці, то штраф може скласти від 40 до 400 тисяч гривень. Також ми склали адміністративний протокол на керуючого у розмірі 170 гривень штрафу, - зазначає Ніна Тихолаз. - На жаль, у нас не було змоги приступити до перевірки, але штрафні санкції однозначно будуть. Їх розмір міг би бути значно меншим, якби навіть ми виявили порушення, провівши перевірку. Взагалі я закликаю людей не бути байдужими до того, що вони купують, і писати скарги, якщо не влаштовує якість продукції — тільки тоді ми можемо здійснити позапланову перевірку у закладах. Серед усіх супермркетів у нас найбільше скарг по “Сільпо”, їх керівники про це прекрасно знають. Лише п\'ять офіційних заяв маємо за останні пів року, а ще більше — неофіційних, люди телефонують і скаржаться на продукцію.

 


Ірина МОХАР



Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

83

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

77

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

72

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

71

Цього епідемічного сезону прогнозують поширення наступних штамів вірусів грипу: як A (Brisbane, H1N1), A (Kansas, H3N2); вірус, подібний до B (Соlorado) і B ...

70

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...