Юлія Мамчура нагородили почесною відзнакою мера Вінниці

Полковник Повітряних Сил України, нині командир військової частини А-4515 Юлій Мамчур цього року став відомим всій Україні. Відео, де він як командуючий 204-ї бригади тактичної авіації разом зі своїм особовим складом, без зброї, тільки з прапором військової частини та Державним прапором України, співаючи національний гімн, пішли на озброєних російських військових, які захопили авіабазу, дивились всі патріотичні українці. Дивились, захоплювались і пишались.
- Вони фактично витіснили їх із захопленої частини. А потім, 22 березня, під час штурму частини, російські військові заарештували Юлія Мамчура і чотири дні фактично тримали його в полоні. На нього тиснули, але він не зрадив ні присязі, ні народові України, – сказав перед врученням відзнаки виконуючий обов\'язки міського голови, секретар міськради Сергій Моргунов.
Варто признатися, що у вінничан приводів для гордощів тепер трохи більше, ніж в інших українців. Адже саме у наше місто нещодавно переїхала на проживання донька героя Дар’я  разом зі своїм чоловіком і маленькою дитиною.
Саме вона отримала нагороду для батька - Почесну відзнаку Вінницького міського голови «За честь та мужність». Сам Юлій Мамчур на вручення приїхати не зміг, оскільки обов\'язки не дозволили йому залишити місце нинішньою служби у Миколаєві.
- Дуже вдячна за таку підтримку, це дуже приємно, - каже Дар\'я. - Батько – патріот, який ніколи не зрадить країну. Хоча тоді й сердилася на нього, нервувалася, адже не було відомо, як все могло закінчитися. В той час нам було дуже важко.
Нині тривоги родини Мамчурів фактично лишилися позаду.
- Ми з чоловіком вже мешкаємо тут, він працює, я навчаюсь, - розповідає з усмішкою донька полковника. - А щодо батька та матері, сказати поки нічого певного не можу, їх місце там, де служитиме батько. Нині це Миколаїв, але не знаю, чи надовго.
Дар\'я Мамчур тепер навчається на першому курсі факультету педіатрії Вінницького національного медуніверситету. Перед цим вона закінчила Житомирський інститут медсестринства. Планувала продовжити навчання у Криму, але не склалося.
- У Вінниці чудовий медичний університет, куди я й перевелася на навчання, - каже Дар’я. - Взагалі, від Вінниці у мене чудові враження: це спокійне, тепле та тихе місто, у якому живуть позитивні та доброзичливі люди, яким ми надзвичайно вдячні за підтримку.


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

235

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

175

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

169

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

157

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

155

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...