Із понеділка у Вінниці їздять 10 нових тролейбусів

Із понеділка у Вінниці їздять 10 нових тролейбусів

 Першими нові тролейбуси разом з працівниками депо і журналістами побачили екс-мер Вінниці, а нині віце-прем\'єр-міністр Володимир Гройсман, секретар міської ради Сергій Моргунов, який наразі виконує обов\'язки Вінницького міського голови. Нагадаємо, що у липні минулого року Вінниця долучилась до реалізації двох державних програм - закупівлю в кредит під державні гарантії 40 тролейбусів і 30-ти автобусів, а також добудови трамвайного кільця з Вишеньки до Барського шосе.
Перший тролейбус надійшов у Вінницю на святкування 50-ї річниці вінницького тролейбуса.
Нові 10 тролейбусів рівномірно розподілили на найбільш завантажені ділянки: там, де великий пасажиропотік, і на тих маршрутах, щодо яких вінничани найчастіше писали звернення-пропозиції: маршрут №3, 4, 5. Усього - по восьми маршрутах.
- Цей проект є дуже важливим з точки зору створення якісної системи перевезень для вінничан, - сказав Володимир Гройсман. - Зараз можна сказати, що труднощі, які виникали в зв\'язку з перебудовою системи транспорту, яку почато ще два роки тому, вже позаду. Нова техніка підсилить транспортну систему міста, щоб вінничанам було зручно пересуватися по місту в максимально якісних умовах. Найпершим завданням сьогодні є те, щоб кожне місто, кожна територіальна громада мали свої кошти, які дозволяли б і оновлювати транспорт, і вирішувати багато інших нагальних питань. Це те, чим я займаюсь сьогодні в Уряді. І в такому підході і є зміст повноцінного місцевого самоврядування.
За словами начальника Вінницького ТТУ Миколи Форманюка, водіїв для нових тролейбусів обирали люди, які працюють на підприємстві, профспілковий комітет.
- Це водії першого класу, професіонали, які за час роботи на підприємстві зарекомендували себе прекрасними водіями, які безпечно водять машини, - пояснив Микола Форманюк. - Перед тим, як сісти за кермо нових тролейбусів, водії проходили спецкурси на заводі-виробнику.
Вартість одного тролейбуса складає 1 млн. 900 тисяч, автобуса - 1 млн. 200 грн.
Решту - 29 тролейбусів - Вінницьке ТТУ отримає відповідно до графіків - до кінця травня. Почнеться поставка і автобусів, їх очікують у червні.
Після розподілу на лінії усіх тролейбусів, інтервал їхнього руху становитиме 4-6 хвилин. Зокрема, зменшиться навантаження транспорту у напрямку вулиць Київська і Лугова. Машини - комфортабельні, уміщують більше пасажирів, енергоощадні, пристосовані для перевезення людей з особливими потребами.

 

З\'явився тролейбус №14

Новий тролейбус за маршрутом №14 з понеділка рухається від Аграрного університету до Залізничного вокзалу і назад. На новому маршруті - шість машин.
- До Аграрного університету рухаються тролейбуси 12,13, тому працівники Вінницького трамвайно-тролейбусного управління запропонували департаменту транспорту запровадити маршрут №14, - розповів начальник Вінницького ТТУ Микола Форманюк.
Новий маршрут став можливим після отримання Вінницею нових тролейбусів, закуплених під державні гарантії.
Зараз у Вінниці 15 тролейбусних маршрутів.


Ольга ОЛЬХОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

201

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

144

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

130

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

127

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

120

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...