У Вінниці з’явилась бібліотечна "Оаза творчості"

Таку назву отримав суспільно-культурний проект, який сприяє розвитку та самоствердженню талантів. А плекають їх саме у бібліотечних стінах.
Тут є можливість поринути у чарівний світ улюблених захоплень, дізнатись про традиційні, креативні та ще невідомі жанри мистецтва і техніки рукоділля.
- Стимулювання креативності, яка є передумовою успішного особистого та професійного розвитку, має відбуватися з раннього віку, - каже бібліотекар Людмила Мороз.
Тож проект поєднав клуб творчості "Кольоровий світ", арт-студію "Пепілота", "Творчий АРТ-Холл дебют". А допомагає все це втілювати в життя - участь в програмі гуманістичного центру "Ахалар".
Нещодавно Людмила Мороз повернулася з Чернігова, де брала участь у черговому семінарі.
- Це був уже другий семінар, що проводився школою "Територія розвитку" у співпраці з Центром гуманістичних технологій "Алахар", - розказує вона. - Причому завершився він серйозним досягненням - здобуттям міні-гранту.
У часи, коли діти і підлітки відчувають значний дефіцит у живому спілкуванні, проект намагається задовольнити не тільки інформаційні потреби, бібліотека прагне стати місцем інтелектуального і культурного розвитку, центром дозвілля.
- Хочеться, щоб якомога більше вінничан, а можливо, і за межами Вінниці про нас дізналися, - говорить бібліотекар.
Відвідувачі бібліотеки вже мають змогу в невимушеній атмосфері поспілкуватися, почитати свої та улюблені твори, поділитися досвідом, зустрітися з поетами, письменниками, фотохудожниками, художниками, танцюристами, іншими цікавими людьми.
- Для тих, хто мріє про майбутнє на великій сцені, наш бібліомайданчик може стати початковим етапом прояву свої вокальних, хореографічних, акторських здібностей, - вважає Людмила Мороз. - Це ще один етап на шляху становлення творчої особистості. Зробімо його разом!
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

216

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

158

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

145

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

145

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

143

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...