У Вінниці з’явилась бібліотечна "Оаза творчості"

Таку назву отримав суспільно-культурний проект, який сприяє розвитку та самоствердженню талантів. А плекають їх саме у бібліотечних стінах.
Тут є можливість поринути у чарівний світ улюблених захоплень, дізнатись про традиційні, креативні та ще невідомі жанри мистецтва і техніки рукоділля.
- Стимулювання креативності, яка є передумовою успішного особистого та професійного розвитку, має відбуватися з раннього віку, - каже бібліотекар Людмила Мороз.
Тож проект поєднав клуб творчості "Кольоровий світ", арт-студію "Пепілота", "Творчий АРТ-Холл дебют". А допомагає все це втілювати в життя - участь в програмі гуманістичного центру "Ахалар".
Нещодавно Людмила Мороз повернулася з Чернігова, де брала участь у черговому семінарі.
- Це був уже другий семінар, що проводився школою "Територія розвитку" у співпраці з Центром гуманістичних технологій "Алахар", - розказує вона. - Причому завершився він серйозним досягненням - здобуттям міні-гранту.
У часи, коли діти і підлітки відчувають значний дефіцит у живому спілкуванні, проект намагається задовольнити не тільки інформаційні потреби, бібліотека прагне стати місцем інтелектуального і культурного розвитку, центром дозвілля.
- Хочеться, щоб якомога більше вінничан, а можливо, і за межами Вінниці про нас дізналися, - говорить бібліотекар.
Відвідувачі бібліотеки вже мають змогу в невимушеній атмосфері поспілкуватися, почитати свої та улюблені твори, поділитися досвідом, зустрітися з поетами, письменниками, фотохудожниками, художниками, танцюристами, іншими цікавими людьми.
- Для тих, хто мріє про майбутнє на великій сцені, наш бібліомайданчик може стати початковим етапом прояву свої вокальних, хореографічних, акторських здібностей, - вважає Людмила Мороз. - Це ще один етап на шляху становлення творчої особистості. Зробімо його разом!
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

829

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

642

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

432

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

377

17 жовтня у Будинку офіцерів відбудеться безкоштовний показ вистави, ролі у якій виконують учасники АТО, волонтери та члени їх родин.  ...

375

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...