На фіналісток "Міс Вінниця-2014" чекає насичений місяць

Шістнадцять фіналісток конкурсу "Міс Вінниця-2014" із 29 січня активно готуються до фіналу. Протягом місяця три рази на тиждень конкурсантки відвідуватимуть спортклуб "Нокаут". За індивідуальними графіками дівчата займатимуться із тренером школи корекції фігури Сергієм Козловським і тренером танцювального фітнесу, фіналісткою чемпіонату світу по бодібилдінгу та фітнесу Ольгою Бочковою.
Тренер Сергій Козловський каже, що за місяць учасниці зможуть поліпшити свою фігуру і показати себе на головній сцені в усій красі.
- Можливо, проблемні зони не виправити за такий короткий час, а от покращити поставу, підтягнути живіт, зробити фігури візуально стрункішими - це те, що потрібно для конкурсу, і ми цього досягнемо. Для кожної учасниці застосуємо обов\'язково індивідуальний підхід і будемо серйозно працювати, - запевнив Сергій Козловський.
Ольга Бочкова займатиметься із дівчатами танцювальним фінтесом. На думку трененра дівчата у прекрасній формі і їм особливо змінювати щось у фігурі не потрібно.
- Танець допомагає розкрити власну жіночність, стати пластичною і відчути себе привабливою та бажаною. Чимало дівчат, турбуючись про власну фігуру, починають катувати себе голодуваннями. Це неправильно, адже результат може стати протилежним, і в один момент можна просто зірватися, - каже фіналістка чемпіонату світу по бодібилдінгу та фітнесу Ольга Бочкова. - Краще не обмежувати себе, але при цьому забезпечити свій організм необхідними компонентами: білок, вуглеводи, вітаміни. Споживати потрібно винятково корисну і натуральну їжу, бажано купувати її на ринках і головне - не лінуватися готувати для себе.
Організатор конкурсу, директор міського палацу мистецтв "Зоря" Євген Майданик зауважує, що склад цьогорічних конкурсанток - один із найкращих за останні роки.
- Учасниці майже усі одного зросту, а значить нам легше буде "робити картинку" на сцені. Дівчата прийшли не погано підготовлені, поки що з ними легко працювати, - розповідає Євген Майданик. - Зараз основне завдання перед дівчатами - максимально викладатись і працювати над собою. Місяць у них буде дуже напруженим.
Самі ж красуні на конкурс прийшли із різних причин. У когось це була мрія дитинства, хтось хоче довести собі власну привабливість, самовдосконалитися.
 - Цього року вперше вирішила взяти участь у конкурсі краси, - розповідає Юлія Слуцька. - Це хороша можливість познайомитись з новими людьми. Хто б не переміг, ми уже подружилися і сподіваюся, що будемо підтримувати відносини і після закінчення конкурсу.
Зі слів дівчат, поки що найважче їм із підготовки це вчитися постійно посміхатися. Красуні кажуть, що засинають і прокидаються із посмішкою, адже у фіналі мають посміхатися аж п\'ять годин поспіль. Тим, хто спробував свої сили і не пройшов, учасниці "Міс Вінниці-2014", радять дослухатися до зауважень журі, працювати над собою і приходити на наступний рік.
Окрім занять у спортклубі, дівчата займаються із хореографом, візажистами, перукарями, модельєрами, стоматологами. В усій красі перед глядачами учасниці "Міс Вінниці-2014" постануть другого березня у театрі ім.Садовського.


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

570

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

484

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

399

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

394

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

381

 Але енергетики досі погрожують відключенням На сесії Вінницької міськради 4 жовтня депутати проголосували за зміни до бюджету, які ...