Ікона зцілила мешканку Хмільника

Днями у Барському монастирі митрополит Вінницький і Барський Симеон відслужив Божественну літургію. Так православна громада області відзначила третю річницю перенесення чудотворної Барської ікони Пресвятої Богородиці з парафіяльного храму до нового Барського жіночого монастиря.
Подія ця набула особливого значення ще й тому, що за два місяці до святкування, 12 листопада, Божа Матір явила ще одне чудо зцілення. Принаймні так вважає колишня онкохвора, вірянка Лариса, яка проживає у Хмільнику.
Початок її історії, на жаль, схожий на безліч інших історій вінничанок, які чують невтішні діагнози у Вінницькому обласному клінічному онкодиспансері - кіста лівої молочної залози та гіперплазія лімфатичних вузлів. При тому, що у 2012 році їй вже робили операцію у цьому медзакладі, а серцева хвороба, на яку вона теж хворіє, серйозно ускладнювала б ризик нового хірургічного втручання.
Тим часом хвороба прогресувала, лімфатичні вузли завдавали такого жахливого болю, що жінка не могла навіть спати.
У прес-службі Вінницької єпархії розказали, що зі своєю бідою Лариса приїхала до Браїлівського монастиря та звернулася до місцевого священика протоієрея Олександра Нестерука. Від нього жінка отримала духовну підтримку та пораду помолитися перед Барською іконою Божої Матері, щоб Господь послав їй кваліфікованого лікаря, який би вирішив, чи варто їй взагалі оперуватись, враховуючи всі проблеми зі здоров\'ям.
Після сповіді та причастя у Браїлівському жіночому монастирі поїхала поклонитись до ікони Божої Матері до Барського монастиря. Літургію та молебень перед іконою відправляв протоієрей Павло Мироненко, котрий також підтримав жінку у своїй проповіді і разом з нею молився до Божої Матері.
У розмові з журналістом "Міста" жінка розказала, що під час літургії вона неодноразово підходила до ікони Барської Божої Матері.
- Я торкалася скла і відчувала, що від нього йде особливе тепло. Воно ніби огортало мене усю в якийсь кокон. Просто не могла тим теплом натішитись, воно наповнювало мене невимовним спокоєм, - згадувала Лариса. - Але варто було відійти і це відчуття зникало. Тож в мене з\'явилась потреба бути поруч із цією іконою так довго, як тільки можна.
Після служби Лариса повернулась у Хмільник, а наступного дня - на операцію. І тільки дорогою до Вінниці зрозуміла, що вона вперше за довгий час спокійно спала вночі, тобто не відчувала болю, і, що дивно, зовсім не нервувала, була дуже спокійна.
Жінка розказала, що в онкодиспансері її направили на мамографію молочних залоз, щоб визначити місце розрізу. Але кісти... не виявили.
- Лікар сказав мені, що лімфовузли чисті, наче стерильні, - каже Лариса. - Потім перепитав, чи не приймала я опромінення, тому що маю білу пляму, яка виникає зазвичай після такої терапії. А я ж таких процедур не проходила.
Відтоді, хвороба не поверталась.
- Жодного разу не відчула болю в місці молочних залоз та шийних лімфатичних вузлів і дякую за це Господу Ісусу Христу та Божій Матері, - промовляє Лариса.
Голос жінки трохи хрипить, просить вибачення.
- Трохи грипую, застудилася, - пояснює жінка. - Але ж, погодьтесь, це не хвороба. Жодного порівняння з тим, що я пережила...


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

518

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

457

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

413

Вінницьку школу №10 утеплять, тут також замінять вікна і двері на енергозберігаючі. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський ...

393

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...

381

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...