У вінничанина "пробудились" магнетичні здібності

У вінничанина "пробудились" магнетичні здібності

Праски, склянки і навіть паперові гроші липнуть до вінницького чоловіка-магніта. Дивні здібності Петро Безбожний помітив у себе півроку тому. Пояснити їх вінничанин не може. Але для онучок дідусь став справжньою іграшкою - вони чіпляють на нього ложки, черпаки та навіть газети.
Пити чай чи просто їсти - трапеза у сім\'ї Петра Безбожного перетворилась на справжній атракціон. Першою незвичайні здібності пана Петра помітила дружина.
- Я зранку п\'ю чай, він приходить на кухню, а на спині копійки у нього: по 50 копійок, по 5-ть копійок, по 25 копійок. Він ходить по кухні, і вони на ньому так і залишалися увесь час, - розповідає дружина чоловіка-магніта Марія Сазонова.
Півроку тому виделки, ложки та ножі прилипали лише до лоба, зізнається чоловік-магніт. Але тепер стакани, пляшки та навіть газети тримаються на усьому тілі.
- Зараз пішло на руки, плечі… Таке відчуття, що в тебе є такі, як промені, вони ідуть на руки і отак по спині, - розповідає Петро Безбожний.
Свої здібності пояснити не може. Але вони вже стали в нагоді його доньці. Місяць тому Яна Бондар у квартирі загубила золотий ланцюжок. Самотужки знайти не змогла, тож на поміч покликала батька.
- Він сідає на диванчик. Щось ми переговорили, він встає, і я бачу, а в нього на лікті моя підвіска, - пригадує пошуки прикраси Яна. - Яким чином… Але я дуже зраділа.
Біологи не бачать нічого незвичного у здібностях Петра Безбожного. Кажуть, такий дар може з\'явитись у кожної людини. Особливо, якщо пережити сильний стрес чи несподівану радість.
- Може, відбулося відхилення від реалізації генетичної програми в іншу сторону, може, якраз відкрилися ті заснулі, так кажуть, гени, - пояснює Анна Романова, біолог вінницької школи-ліцею №7.
Спеціальних вправ для розвитку свого таланту Петро Безбожний не робить. І людям не збирається доводити, що він не шахрай. Наразі чоловік розважає своїх онучок, а ще у соцмережах шукає схожих людей-магнітів. Аби хоч якось пояснити свої здібності та направити їх у потрібне русло.
 


Олексій КЕРМАНКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1004

Дорожньо-транспортна пригода за участі велосипедиста та автомобіля « Fiat Scudo» сталась 5 листопада у Бершаді. У результаті аварії ...

452

Увечері п’ятого листопада камери ситуаційного центру відеоспостереження Ситуаційного центру зафіксували ДТП із потерпілими на ...

370

Вагому суму в 454,8 мільйонів гривень перерахували платники податків області на модернізацію та реформування української армії впродовж ...

362

Вінницький відділ поліції ГУНП у Вінницькій області встановлює особу невідомого чоловіка, тіло якого знайшли на платформі ...

361

Кандидат технічних наук, доцент кафедри електроніки та наносистем Вінницького національного технічного університету Олена Жагловська...