Вінничани перемагають "Українських отаманів"!

Вінничани перемагають "Українських отаманів"!

22 листопада на показовий поєдинок до Вінниці завітала команда "Українські отамани", яка минулого сезону стала віце-чемпіоном популярної Всесвітньої серії боксу (ВСБ). Нині з неї пішли найбільші зірки - олімпійські чемпіони Василь Ломаченко і Олександр Усик, які тепер виступають на професійному ринзі.
Щоб підсилити команду, офіційний склад "отаманів" розширили до півсотні осіб, серед яких - четверо вінничан. Також до колективу запросили "легіонерів" із країн СНД, Балтії і Східної Європи. Кілька з них тепер боксували в нашому місті, в тому числі дворазовий чемпіон Угорщини Бенквет Бенс і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні Евальдас Петраускас (Литва).
"Отамани"
продовжують
переїздити до Вінниці
Організатором показового матчу виступив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. Як вінничанин і колишній боксер, він вирішив організувати чудове свято для своїх земляків. До речі, Володимир Продивус завітав на вечір боксу і уважно спостерігав за поєдинками.
- Серед учасників сьогоднішнього матчу - чимало дуже сильних боксерів. Це, наприклад, Евальдас Петраускас, чемпіон світу серед кадетів і учасник Олімпійських гор-2008 Олександр Стрецький, чемпіон України-2013 В\'ячеслав Кісліцин. Нині "Українські отамани" перебувають на піку форми, адже ми готувалися до матчу з німецькою командою. В останній момент його було перенесено на березень. Щоб заповнити паузу, організовано вечір боксу у Вінниці, - повідомив спортивний директор команди "Українських отаманів" Донатас Піскун.
За словами Донатаса Піскуна, кілька "отаманів" збираються перебратися до Вінниці. Це, зокрема, призер чемпіонату України Денис Ящук (Бровари, Київська область) і Олександр Стрецький (Дніпропетровськ). Нагадаємо, раніше вінничанами стали основні боксери "Українських отаманів": Микола Буценко (призер чемпіонату світу і найкращий спортсмен жовтня в Україні) і В\'ячеслав Кісліцин.
Голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Федір Новік позитивно оцінює процес переїзду провідних українських боксерів до Вінниці.
- Це свідчить про високий рейтинг вінницької школи боксу. Останнім часом наші боксери мають чималі успіхи. Наприклад, вони перемогли в командному заліку на чемпіонаті України серед спортсменів віком до 23 років, - підкреслив Федір Новік.
Майже
"стінка на стінку"
Показовий матч у вінницькому бокс-клубі "Нокаут" пройшов майже за системою "стінка на стінку". Всього відбулося дев\'ять поєдинків. У шести з них вінницькі боксери билися з "отаманами", причому там вони здобули чотири перемоги. А в поєдинку між Олександром Стрецьким (вже майже вінничанином) і фіналістом минулого сезону ВСБ Іваном Голубом зафіксована нічия.
Кожен поєдинок тривав 4 раунди по 3 хвилини. Спортсмени билися без захисних шоломів. Деякі бої закінчувалися достроково, технічним нокаутом. Зокрема, через травмування одного з бійців. Тобто поєдинки, хоча і були показовими, але виявилися справжніми, безкомпромісними.
До речі, всі українські "отамани" - олімпійські надії.
- У ВСБ розігруватиметься 56 ліцензій (раніше - не більше 20) на наступні Олімпійські ігри. Їх визначатимуть згідно з рейтингом боксерів. Причому жодних обмежень для представників однієї країни немає, - сказав державний тренер України з боксу, екс-голова спорткомітету Вінницької міської ради Олександр Гуренко.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

574

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

486

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

401

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

396

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

382

 Але енергетики досі погрожують відключенням На сесії Вінницької міськради 4 жовтня депутати проголосували за зміни до бюджету, які ...