Як у Вінниці виплачують зарплату і як прокуратура стимулює керівництво установ до розрахунків

Найбільшими боржниками є ТОВ "Дніпровторстальмед" - майже 254 тис. грн., ТОВ "Мангуст-Альфа" - понад 180 тис. грн., ТОВ "Діпроцивільпромбуд" - 163,5 тис. грн., повідомляють у міській прокуратурі.
- У порядку прокурорського нагляду прокуратурою м. Вінниці протягом 10 місяців цього року винесено 13 постанов про проведення перевірок, - проінформував заступник прокурора міста Вінниці Олег Чайка. - За їх результатами зареєстровано 3 кримінальних провадження, внесено 7 подань про усунення порушень закону, за результатами розгляду яких працівникам підприємств різних форм власності виплачено 1 млн. 260 тис. грн. заборгованих коштів.
Прокурор міської прокуратури Олег Семенчук уточнює, що зокрема, за втручання прокуратури м. Вінниці працівники державного підприємства "Державна картографічна фабрика" отримали 1 млн. 328,5 тис. грн. невиплаченої їм вчасно зарплати, а ТОВ "ВІНДОР" погасило заборгованість по зарплаті на суму 92,5 тис. грн.
Водночас щокварталу прокуратурою перевіряється Вінницьке міське управління Пенсійного фонду України. Під час перевірок, як інформують у міській прокуратурі, встановлено, що посадові особи установи не в повній мірі реалізовують повноваження, спрямовані на стягнення заборгованості із платників.
- Як наслідок, прокурорами внесено 6 подань про усунення порушень вимог чинного законодавства, - повідомила прокурор прокуратури м. Вінниці Оксана Каменяр.
Внесені й подання начальникам районних відділів Державної виконавчої служби Вінницького міського управління юстиції.
- На сьогодні управлінням ПФУ в м. Вінниці активізовано роботу й забезпечено своєчасне призначення та нарахування пенсій, - підсумував заступник прокурора міста Вінниці Олег Чайка. - До відповідальності притягнуто трьох посадових осіб, відшкодовано 128 тис. грн.

 

До речі

З початку 2013 року загальний розмір заборгованості з виплати заробітної плати в області зменшився на 3,7 млн. грн. Про це інформують у прес-службі прокуратури Вінницької області. За результатами проведених протягом поточного року прокурорських перевірок розпочато 17 кримінальних проваджень, 15 з яких вже скеровано до суду, погашено понад 3,8 млн. грн. заборгованості з виплати заробітної плати, заявлено позовів (заяв) на суму 120 тис. грн., внесено 46 подань, до відповідальності притягнуто 6 посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Вінниччини.
- За втручання прокурорів Ямпільського і Тульчинського районів упродовж липня-серпня працівникам КП "Ямпіль-комунгосп" і ПАТ "Тульчинська швейна фабрика" виплачено заборговану заробітну плату на загальну суму 145,5 тис. грн., - повідомлять у прес-службі прокуратури Вінницької області. - Зокрема, прокурором Літинського району у ході перевірки ФГ "Літинка плюс" встановлено факт безпідставної невиплати заробітної плати працівникам у сумі понад 55 тис. грн. За результатами перевірки, до ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.175 КК України. Під час досудового розслідування заборгованість із заробітної плати погашено в повному обсязі.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

565

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

485

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

444

Вінницьку школу №10 утеплять, тут також замінять вікна і двері на енергозберігаючі. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський ...

426

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...

411

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...