Як у Немирів завезли «незадоволених немирівчан», щоб пікетувати Михайленка

На зустріч з головою району прийшло близько тридцяти представників різних галузей – медичної, освітньої, культури та спорту, а також підприємці, депутати міської та районної рад, представники найбільших донорів бюджету – Немирівського спиртзаводу та компанії Nemiroff.

 

Обговорення найактуальніших питань життєдіяльності району було гарячим, але змістовним. Окрім вирішення кризової ситуації із зупинкою заводу Nemiroff, обговорювали стан районної медицини, освіти, сільського господарства, екологію та розвиток підприємництва.


Більш детально про деталі розмови Петра Михайленка з громадськістю Немирівщини ми дамо окремо, адже за кілька годин після цієї зустрічі біля Немирівскої райдержадміністрації розгортались зовсім інші події – сюди приїхали 6 автобусів з найнятими людьми Києва, Білої Церкви та Хмельницького, щоб влаштувати мітинг «невдоволених немирівчан» діями голови Немирівської райдержадміністрації Петра Михайленка.


- Постой, я шнурки завяжу, а то вдруг придется убегать, - таку фразу почув журналіст ВИННИЦА.info, коли проходив повз людей, що тільки-но вийшли з автобусу та прямували до місця збору.


- Ми из Киевской области. Нас привезли поучаствовать в мероприятии. Обещали по 150 гривен, - говорить молодий хлопець й каже, щоб не питали його прізвища, бо не хоче бути «зіркою інтернету».


- Кто такой Михайленко? – запитуємо у двох молодиків, що тримають нещодавно куплені вила, на яких ще висить магазинний бетлик.


- Мэр здешний – відповідають «незадоволені».


- А вы сами откуда?


- Ми здесь живем (махає рукою у напрямку вулиці Горького) – на Ленина (сама ж вулиця Леніна знаходиться з іншого боку та йде перпендикулярно вулиці Горького – авт.).
Гадаємо, цього вистачить, аби зрозуміти, як «організовано повстала громадськість Немирова» проти керівника району. Хоча організатори цього спектаклю у своїх повідомленнях заявляли, що таких невдоволених понад 10 тисяч.


Але 10 тисячам мітингувальників треба заплатити небагато-немало півтора мільйони гривень (із розрахунку по 150 гривен на людину). Це не враховуючи витрат на підвезення та організацію заходу. А так 6 автобусів по 40 чоловік – вже й не така велика сума (36 тисяч гривень), порівняно з півтора мільйонами. Зате немирівчани побачать, що біля райдержадміністрації стоїть натовп (адже місця перед будівлею для таких заходів там немає). Ну й, схоже, хтось допомогою в організації цього заходу виправдав отриману кілька днів раніше нагороду «Мецената року».


Вже о другій у мітингувальників закінчився запал скандувати «Михайленка – геть!» і вони, курячи цигарки, п’ючи пиво та алкогольні напої поверталися до своїх автобусів, прямо по дорозі. Ну а немирівчани обурювалися, що від цих «найманців» вже спасу немає – ні машині проїхати, ні дітям дорогу перейти.

 

 

За матеріалами Винница.info
http://vinnitsa.info/news/yak-u-nemiriv-zavezli-nezadovolenih-nemirivchan-shchob-piketuvati-mihaylenka.html
 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

501

26-27 липня у Вінниці відбудеться турнір з футболу «Кубок Героїв спецназу». Захід проходитимуть на стадіоні КП «Центральний міський ...

404

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

303

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

279

Спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, урочисто передано ...

275

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...