На Старому місті відкрили нову лазню

Із першого жовтня нова міська лазня, яка відкрилася на Старому Місті на розі вул. Смирнова і І пров. Українського, почала приймати відвідувачів. Будували її з 2008 року. Тоді забудовником стало ТОВ "Гаразд-Вінниця", яке за кошти вкладників мало намір звести багатоповерхівку, у тому числі й лазню (колись тут була міська баня № 3). Утім через фінансово-економічну кризу інвестор зупинив усі роботи на кладці двох поверхів, а проект перетворився на довгобуд.
У 2009 році міська рада прийняла цей об\'єкт у комунальну власність, а незавершене будівництво висотки увійшло до програми "Муніципальне житло". Це був другий муніципальний будинок на 144 квартири, його здали в експлуатацію минулої осені.
Замовником по добудові лазні став департамент капітального будівництва, генеральним підрядником - "Вінницьке будівельно-монтажне управління". Приміщення нової лазні є комунальною власністю міста.
Староміська лазня не тільки новенька, сучасна і красива, а й більша за таку ж міську лазню на Першотравневій. Так, тут можуть одночасно перебувати 62 людини годину, на Першотравневій - 36.
Лазня (жіноча і чоловіча зали), душові і масажний кабінет працюватимуть, як громадські, по п\'ятницях, суботах і неділях із 10.00 до 19.00. Ціна - 39 гривень за дві години. Знижки діятимуть для пільгових категорій, які не мають вдома зручностей, - для них дві години обійдуться за 15 грн.
- Для вінничан, які відвідуватимуть лазню, створені комфортні умови, - каже міський голова Володимир Гройсман. - Вартість обслуговування у лазні пільгових категорій становитиме 15 гривень, решту дотуватиме міський бюджет через департамент соціального захисту, який визначатиме тих, хто не має відповідних побутових умов. Баня працює для всіх категорій громадян, і немає ні для кого обмежень, у тому числі й для людей з обмеженими фізичними можливостями. Ми побудували фактично новий об\'єкт, його вартість із мережами і обладнанням - до шести мільйонів гривень.
Із пуском нової лазні на Старому Місті лазня на Першотравневій працюватиме по вівторках і середах(коли у староміської вихідні). У понеділок і четвер лазня на Смирнова буде працювати на замовлення.
- Щодо лазні на Першотравневій, там потрібно робити ремонт, теперішні умови незадовільні, - зазначає міський голова. - І це питання на перспективу.


Ірина МОХАРКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

497

26-27 липня у Вінниці відбудеться турнір з футболу «Кубок Героїв спецназу». Захід проходитимуть на стадіоні КП «Центральний міський ...

403

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

302

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

278

Спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, урочисто передано ...

274

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...