Підліток із Вінниці вдруге перемагає у конкурсі "Щасливі долоні"

Місце проведення конкурсу-фестивалю "Щасливі долоні" вже котрий рік незмінне - це Міжнародний дитячий центр "Артек". І другий рік поспіль перемогу в конкурсі здобуває вінничанин Микола Должиков. Цього разу чотирнадцятирічний вінничанин переміг одразу у двох номінаціях.
У 2012 році талановитий юнак став кращим танцівником "Щасливих долонь" і був нагороджений поїздкою в Мексику. Цього ж року взяв гран-прі у номінації "вокал" та переміг у кінофестивалі.
- Мої хобі - це фотографія, вокал і танці, - розповідає Микола Должиков. - Професійно займаюся хореографією у стилі контемп і джаз-модерн, а також естрадним вокалом.
У першому турі конкурсу вінничанин виконав пісню з репертуару Adele "Someone like you", а в другому - з репертуару Beyonce - "Listen".
- Журі відреагувало дуже позитивно, я побачив, що їм сподобалося, - каже Микола.
За словами хлопця, він став переможцем і артеківського кінофестивалю, суддями якого цього року були режисер і телеведуча Оксана Байрак і актриса театру й кіно Римма Зюбіна.
- Від цього конкурсу я також отримав багато позитивних емоцій і досвіду, - зізнається хлопець. - В Артеку знову зустрівся з друзями, з якими познайомився торік, і ця зустріч була одним із найбільш позитивних і яскравих моментів зміни.
Участь у двох фестивалях дозволила хлопцеві познайомитися з багатьма знаменитостями - співачкою Русланою, художником Нікосом Сафроновим, акторкою Русланою Писанкою. Фото з ними збережуть пам\'ять про ці зустрічі.
- Цього року я записався в артеківський DJ-гурток і мені там дуже сподобалося, - каже Микола. - Щоразу йшов туди із задоволенням і повертався до табору з хорошим настроєм. Завжди приємно дізнаватися щось нове, вчитися тому, що актуально. Для себе давно зробив висновок, що головне - це працювати і розвиватися, тільки тоді все виходитиме найкраще.
Нагадаємо, що за вісім років проведення фестивалю "Щасливі долоні" у ньому взяло участь близько 10 тис. дітей, причому не тільки з України. Найталановитішим вручені інструменти народних артистів Росії: скрипка Володимира Співакова та саксофон Ігоря Бутмана. П\'ятдесят вісім дітей побували на відпочинку в дитячих центрах Мексики, Угорщини, Нідерландів, у фестивальних турах Європою. З учасниками проекту підписані контракти на зйомки у фільмах компаній "Стар Медіа" і "Studio Bayrak". Щорічно в рамках проекту проводяться майстер-класи з відомими акторами, спортсменами, продюсерами, діячами науки і культури: Василем Лановим, Олександром Михайловим, Ольгою Сумською, Сергієм Гармашем, Оксаною Байрак, Нонною Гришаєвою, Дмитром Пєвцовим, Владом Ряшиним, Яною Клочковою, Денисом Силантьєвим, Олександром Заваровим, Іллею Чичканом.


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

94

Мінекоенерго інформує щодо рівня забруднення атмосферного повітря оксидом вуглецю в містах над усією територією України: від Києва до ...

81

Cьогодні, 23 жовтня, "Вінницяобленерго" обіцяло відключити водоканал від електроенергії. Якщо у кранах вінничан вода є - значить два ...

78

Чиновник звернувся з листом до міністра внутрішніх справ, аби той дав оцінку діям своїх підлеглих Вінницький апеляційний суд рішенням ...

76

Минулого тижня до стресу від погроз енергетиків залишити місто без води вінничанам додався ще один - погрози відключення помешкань від ...

76

Тест-драйв показав, що у Замостя є свій публічний простір для яскравих подій   У суботу, 19 жовтня, у Вінниці відбувся незвичний захід - ...