І знов "Динамо" - "Спартак"

І знов "Динамо" - "Спартак"

Неодноразово були намагання футбольного керівництва Росії створити об\'єднаний чемпіонат Росії й України. Але ця ідея не отримала підтримки з боку футбольного керівництва України та керівництва УЄФА.
Наразі організація короткотривалого першого об\'єднаного турніру є рухом у тому ж напрямку, аби накопичити певний досвід.
Турнір відбудеться з 27 червня по 7 липня. Структура турніру незвична. Кожна футбольна команда проведе 4 матчі, причому поєдинків між представниками однієї країни не передбачено. Отже, київське "Динамо" і донецький "Шахтар" будуть грати тільки з московським "Спартаком" і "Зенітом" із Санкт-Петербурга.
Цікава і географія міст проведення матчів. Гру кращих команд Росії й України вболівальники зможуть побачити у Москві, Києві і Донецьку.
Для найзапекліших шанувальників "великого" футболу повідомляємо стадіони і час (місцевий) проведення неординарних ігор.
27 червня: 18:30 - "Спартак" - "Динамо" (спорткомплекс ім. Е. Стрельцова, Москва); 20:30 - "Зеніт" - "Шахтар" (стадіон "Динамо" ім. В. Лобановського, Київ);
30 червня: 19:00 - "Шахтар" - "Спартак" ("Донбас - Арена", Донецьк); 21:00 - "Зеніт" - "Динамо" (НСК "Олімпійський", Київ);
3 липня: 18:30 - "Спартак" - "Шахтар" (спорткомплекс ім. Е. Стрельцова, Москва); 20:30 - "Динамо" - "Зеніт" (НСК "Олімпійський", Київ)
6 липня: 19:00 - "Шахтар" - "Зеніт" ("Донбас-Арена", Донецьк);
7 липня; 19:00 - "Динамо" - "Спартак" (НСК "Олімпійський", Київ).
Зазначимо, "Зеніт" свої "домашні" матчі проведе у Києві. Це через те, що стадіон у Санкт - Петербурзі наразі на реконструкції.
Командам буде дозволено провести аж по 8(!) замін, причому в ігровий час тільки 3, решту - у перервах між таймами.
Зрозуміло, у організаторів турніру вочевидь є намагання відновити безкомпромісні футбольні баталії між кращими командами Росії й України, як було ще 22 роки тому за часів Радянського Союзу.
Проте не все так просто, не все однозначно. Є і опоненти проведення цих змагань.
Ультрас "Динамо" -
за бойкот турніру
Як тільки організатори турніру оприлюднили рішення про його проведення, ультрас (найбільш активні вболівальники, фанати) "Динамо" почали закликати вболівальників бойкотувати об\'єднаний турнір, - не приходити на трибуни стадіонів.
Ультрас "Динамо" вважають, що серія матчів у Москві, Києві та Донецьку позиціанується організаторами об\'єднаного турніру, як нагода для оцінки глядацького інтересу і телевізійного рейтингу для подальшого рішення про організацію загального для України і Росії чемпіонату. На погляд ультрас "Динамо", не треба нічого вигадувати, - незалежні Росія та Україна мають проводити кожний окремо свої чемпіонати, як в усіх видах спорту.
Коментар Блохіна
- Наскільким важливим для команди є участь в об\'єднаному турнірі?
- Нас чекає хороший турнір, який стане важливою перевіркою. Це - підготовчі змагання (до нового сезону 2013/2014. - Авт.), хоча, вірогідно, будемо вирішувати і завдання тактичного плану. Подивимось на свої слабкі та сильні сторони. Окрім цього, побачимо "в ділі" новачків команди.
Що стосується завдання на новий сезон, що почнеться незабаром після об\'єднаного турніру, то Олег Блохін однозначно її окреслив:
- Завдання на сезон (новий. - Авт.) керівництвом поки що не поставлена, проте я вважаю, що іншого завдання, окрім як боротися за 1 місце, у нас не може бути.
Отже, вже з завтрашнього дня вболівальники Росії й України зможуть дивитися "вживу" і по телебаченню теж матчі грандів футболу обох країн.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

460

Прокуратура Вінницької області до Тиврівського районного суду для розгляду скерувала обвинувальний акт відносно місцевого жителя за ...

317

З 19 по 23 червня в Україні, у т.ч. й на Вінниччині, переважатиме надзвичайна пожежна небезпека (5 класу). Про це повідомляє ГУ ДСНС України у ...

312

       У Вінниці вперше представили раритети з музею Івана Франка, що в Львові      У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї ...

310

Міністерка освіти та науки Лілія Гриневич у Вінниці розповіла, що до 2023 року Уряд планує підвищити мінімальну зарплату педагогам до ...

298

Портал "transfermarkt" оновив оціночні трансферні вартості футболістів після закінчення сезону 2018/2019 років. Ця зміна торкнулася й українських ...