І знов "Динамо" - "Спартак"

І знов "Динамо" - "Спартак"

Неодноразово були намагання футбольного керівництва Росії створити об\'єднаний чемпіонат Росії й України. Але ця ідея не отримала підтримки з боку футбольного керівництва України та керівництва УЄФА.
Наразі організація короткотривалого першого об\'єднаного турніру є рухом у тому ж напрямку, аби накопичити певний досвід.
Турнір відбудеться з 27 червня по 7 липня. Структура турніру незвична. Кожна футбольна команда проведе 4 матчі, причому поєдинків між представниками однієї країни не передбачено. Отже, київське "Динамо" і донецький "Шахтар" будуть грати тільки з московським "Спартаком" і "Зенітом" із Санкт-Петербурга.
Цікава і географія міст проведення матчів. Гру кращих команд Росії й України вболівальники зможуть побачити у Москві, Києві і Донецьку.
Для найзапекліших шанувальників "великого" футболу повідомляємо стадіони і час (місцевий) проведення неординарних ігор.
27 червня: 18:30 - "Спартак" - "Динамо" (спорткомплекс ім. Е. Стрельцова, Москва); 20:30 - "Зеніт" - "Шахтар" (стадіон "Динамо" ім. В. Лобановського, Київ);
30 червня: 19:00 - "Шахтар" - "Спартак" ("Донбас - Арена", Донецьк); 21:00 - "Зеніт" - "Динамо" (НСК "Олімпійський", Київ);
3 липня: 18:30 - "Спартак" - "Шахтар" (спорткомплекс ім. Е. Стрельцова, Москва); 20:30 - "Динамо" - "Зеніт" (НСК "Олімпійський", Київ)
6 липня: 19:00 - "Шахтар" - "Зеніт" ("Донбас-Арена", Донецьк);
7 липня; 19:00 - "Динамо" - "Спартак" (НСК "Олімпійський", Київ).
Зазначимо, "Зеніт" свої "домашні" матчі проведе у Києві. Це через те, що стадіон у Санкт - Петербурзі наразі на реконструкції.
Командам буде дозволено провести аж по 8(!) замін, причому в ігровий час тільки 3, решту - у перервах між таймами.
Зрозуміло, у організаторів турніру вочевидь є намагання відновити безкомпромісні футбольні баталії між кращими командами Росії й України, як було ще 22 роки тому за часів Радянського Союзу.
Проте не все так просто, не все однозначно. Є і опоненти проведення цих змагань.
Ультрас "Динамо" -
за бойкот турніру
Як тільки організатори турніру оприлюднили рішення про його проведення, ультрас (найбільш активні вболівальники, фанати) "Динамо" почали закликати вболівальників бойкотувати об\'єднаний турнір, - не приходити на трибуни стадіонів.
Ультрас "Динамо" вважають, що серія матчів у Москві, Києві та Донецьку позиціанується організаторами об\'єднаного турніру, як нагода для оцінки глядацького інтересу і телевізійного рейтингу для подальшого рішення про організацію загального для України і Росії чемпіонату. На погляд ультрас "Динамо", не треба нічого вигадувати, - незалежні Росія та Україна мають проводити кожний окремо свої чемпіонати, як в усіх видах спорту.
Коментар Блохіна
- Наскільким важливим для команди є участь в об\'єднаному турнірі?
- Нас чекає хороший турнір, який стане важливою перевіркою. Це - підготовчі змагання (до нового сезону 2013/2014. - Авт.), хоча, вірогідно, будемо вирішувати і завдання тактичного плану. Подивимось на свої слабкі та сильні сторони. Окрім цього, побачимо "в ділі" новачків команди.
Що стосується завдання на новий сезон, що почнеться незабаром після об\'єднаного турніру, то Олег Блохін однозначно її окреслив:
- Завдання на сезон (новий. - Авт.) керівництвом поки що не поставлена, проте я вважаю, що іншого завдання, окрім як боротися за 1 місце, у нас не може бути.
Отже, вже з завтрашнього дня вболівальники Росії й України зможуть дивитися "вживу" і по телебаченню теж матчі грандів футболу обох країн.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

610

Із 20 по 22 вересня на Вінниччині триватиме Всеукраїнський Конгрес сімей. Його організовують Рада церков та Рада національно-культурних ...

379

Рішенням Томашпільського районного суду Вінницької області у червні задоволено позовну заяву керівника Могилів-Подільської місцевої ...

230

Завтра у Вінниці представлять нового голову обласної державної адміністрації. Відповідна інформація міститься на сайті Вінницької ...

228

Усі приміщення і прилеглу територію двох вінницьких університетів, про замінування яких зранку повідомили поліцію, уже обстежено. - ...

222

Гучну заяву сьогодні у Києві зробили представники Вінницької обласної громадської організації "Батьківщина молода". Вони закликали ...