95 легковиків отримали сімейні лікарі районів

У четвер, 24 січня, сімейні лікарі районів отримали 95 легкових авто марки "Geely". На них лікарі загальної практики сімейної медицини районів виїжджатимуть на виклики, а у разі необхідності транспортуватимуть хворих.
Головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги отримали ту кількість машин, яку вони попередньо визначили. Загальна ж вартість 95-ти автомобілів - 6 мільйонів 600 тисяч гривень.
Ключі від новеньких авто лікарям вручили у Вінниці на площі Театральній. Губернатор Вінницької області Іван Мовчан зазначив, що забезпечення такою кількістю автомобілів для лікарів - це знакова подія.
- Ми - пілотна область, - сказав Іван Мовчан. - У нас багато пріоритетів, і водночас багато зобов\'язань перед керівництвом держави. Основне завдання, яке ставить влада перед медпрацівниками, це якість надання послуг і якість обслуговування людей. Хочу побажати лікарям натхнення і бажання з чистою совістю надавати медичну допомогу.
Міський голова Вінниці Володимир Гройсман наголосив, що отримання автівок - це ще один крок на шляху реформування швидкої і невідкладної допомоги.
- У житті надзвичайно важко щось побудувати, а ще важче перебудувати, - зазначив Володимир Гройсман. - Думаю, що шлях до повного забезпечення охорони здоров\'я необхідним є надзвичайно важливим. У подальшому, гадаю, що ми зможемо презентувати державі достатньо якісну на первинному рівні систему охорони здоров\'я. Не все вдається зробити одразу, але я переконаний, що коли прийде час підбити підсумки медреформи, - ми будемо з вами найкращими.
Олександр Бабушок - головний лікар Іллінецького центру первинної медико-санітарної допомоги, куди входять сім амбулаторій і 38 ФАПів. Пан Олександр отримав ключі від трьох автомобілів "Geely". А у майбутньому на центр заплановано ще п\'ять автомобілів, уже марки "Нива". Головлікар розповідає, що у районному бюджеті коштів на машини немає, а ті машини, які отримав центр після реформування, більше стояли, ніж виїжджали на виклики, тому що усі вони зношені.
За словами директора департаменту охорони здоров\'я та курортів облдержадміністрації Лідії Діденко, незабаром Вінницька область має отримати ще близько 200 машин марки "Нива", які зможуть доїхати у важкодоступні населені пункти.
- Машини марки "Geely" розподіляли по кожному району відповідно до потреби, - зауважила Лідія Діденко. - Кожен район подавав заявку, скільки машин їм потрібно.


Ольга ОЛЬХОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

717

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

522

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

314

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

291

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

284

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...