Іван Мовчан представив нових заступників

Іван Мовчан представив нових заступників

У п\'ятницю, 18 січня, губернатор Вінниччини Іван Мовчан представив своїх нових заступників. Так, першим заступником голови Вінницької облдержадміністрації призначено Максима Боровського. До призначення він був начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області. Заступником голови облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу призначено Валентина Поліщука, який до цього працював заступником начальника інспекції сільського господарства у Вінницькій області.
За словами голови облдержадміністрації Івана Мовчана, ці призначення - очікувана мить у політичному житті нашої області.
- Ці кандидатури не заполітизовані, були визначені мною і пройшли всі відповідні погодження у Президента і в Адміністрації Президента, - зазначив Іван Мовчан під час представлення заступників активу області. - Я налаштовую нових заступників не те, щоб вони працювали на економіку і соціальний розвиток області. Хочу, щоб область показала, що може працювати на поліпшення життя людей, що державна адміністрація чує і виконує побажання територіальних громад.
Максим Боровський подякував губернатору і пообіцяв, що буде "виконувати завдання і працювати на результат", а Валентин Поліщук сказав, що обіцянок давати не буде, а все покажуть справи.
новий - і голова Вінницької райдержадміністрації
Минулого тижня нових керівників отримали і п\'ять районних державних адміністрацій. Відповідно до розпоряджень Президента України від 18 січня 2013 року, Гайсинську райдержадміністрацію очолив Скіць Сергій Васильович, Мурованокуриловецьку - Максимчак Віктор Дмитрович, Тростянецьку - Кравченко Олександр Федорович, Ямпільську - Комар Анатолій Миколайович. Керівником Вінницької районної державної адміністрації призначено Анікеєнка Володимира Миколайовича. Його колективу представив губернатор 21 січня. За словами Івана Мовчана, Володимир Анікеєнко має досвід у керівній діяльності - він уже працював на посаді керівника Іллінецької, а згодом Мурованокуриловецької райдержадміністрацій.
- 2013 рік на Вінниччині оголошено роком без політики, - зазначив Іван Мовчан. - Цьогоріч обласна влада вводить новий алгоритм співпраці з регіонами, активно відпрацьовуючи питання соціально-економічного розвитку територіальних громад у розрізі кожного району.

 

Досьє "Міста"

Боровський Максим Алімович
Вік: 35 років.
Народився: у Хмільнику Вінницької області.
Освіта: Вища. Закінчив Тернопільську академія народного господарства і Київський національний економічний університет.
Кар\'єра: почав працювати з 1999 році у Головному управлінні Державного казначейства у Києві на посаді спеціаліста. Відтоді уся трудова діяльність була пов\'язана з роботою у казначействі, де Максим Боровський впевнено піднімався по службовій драбині.
Із 30 листопада 2011 року і до призначення по посаду першого заступника губернатора області очолював Головне управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.
Поліщук Валентин Сергійович
Вік: 34 роки.
Народився: у селі Груд Новоград-Волинського району Житомирської області.
Освіта: Вища. Закінчив Національний аграрний університет.
Кар\'єра: починав працювати у госпрозрахунковому виробничому бюро при районному відділі земельних ресурсів Ямпільської райдержадміністрації Вінницької області на посаді спеціаліста-землевпорядника. Профіль роботи, пов\'язаний із земельними ресурсами, не змінював. Згодом уже працював на посадах: заступника начальника Вінницького обласного управління земельних ресурсів, начальника Держінспекції з контролю за використанням і охороною земель у Вінницькій області, заступником начальника управління Держкомзему у місті Вінниці. До призначення був заступником начальника обласної Держінспекції сільського господарства.
 


Анна МЕЛЬНИККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

116

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

72

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...

72

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

69

У Вінниці у понеділок водій просто зніс трамвайну зупинку біля ТЦ Plaza (колишній ТЦ "ШОК"). ДТП сталася 15 липня о 21.40 на вулиці Келецькій. ...

66

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...