Іван Мовчан представив нових заступників

Іван Мовчан представив нових заступників

У п\'ятницю, 18 січня, губернатор Вінниччини Іван Мовчан представив своїх нових заступників. Так, першим заступником голови Вінницької облдержадміністрації призначено Максима Боровського. До призначення він був начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області. Заступником голови облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу призначено Валентина Поліщука, який до цього працював заступником начальника інспекції сільського господарства у Вінницькій області.
За словами голови облдержадміністрації Івана Мовчана, ці призначення - очікувана мить у політичному житті нашої області.
- Ці кандидатури не заполітизовані, були визначені мною і пройшли всі відповідні погодження у Президента і в Адміністрації Президента, - зазначив Іван Мовчан під час представлення заступників активу області. - Я налаштовую нових заступників не те, щоб вони працювали на економіку і соціальний розвиток області. Хочу, щоб область показала, що може працювати на поліпшення життя людей, що державна адміністрація чує і виконує побажання територіальних громад.
Максим Боровський подякував губернатору і пообіцяв, що буде "виконувати завдання і працювати на результат", а Валентин Поліщук сказав, що обіцянок давати не буде, а все покажуть справи.
новий - і голова Вінницької райдержадміністрації
Минулого тижня нових керівників отримали і п\'ять районних державних адміністрацій. Відповідно до розпоряджень Президента України від 18 січня 2013 року, Гайсинську райдержадміністрацію очолив Скіць Сергій Васильович, Мурованокуриловецьку - Максимчак Віктор Дмитрович, Тростянецьку - Кравченко Олександр Федорович, Ямпільську - Комар Анатолій Миколайович. Керівником Вінницької районної державної адміністрації призначено Анікеєнка Володимира Миколайовича. Його колективу представив губернатор 21 січня. За словами Івана Мовчана, Володимир Анікеєнко має досвід у керівній діяльності - він уже працював на посаді керівника Іллінецької, а згодом Мурованокуриловецької райдержадміністрацій.
- 2013 рік на Вінниччині оголошено роком без політики, - зазначив Іван Мовчан. - Цьогоріч обласна влада вводить новий алгоритм співпраці з регіонами, активно відпрацьовуючи питання соціально-економічного розвитку територіальних громад у розрізі кожного району.

 

Досьє "Міста"

Боровський Максим Алімович
Вік: 35 років.
Народився: у Хмільнику Вінницької області.
Освіта: Вища. Закінчив Тернопільську академія народного господарства і Київський національний економічний університет.
Кар\'єра: почав працювати з 1999 році у Головному управлінні Державного казначейства у Києві на посаді спеціаліста. Відтоді уся трудова діяльність була пов\'язана з роботою у казначействі, де Максим Боровський впевнено піднімався по службовій драбині.
Із 30 листопада 2011 року і до призначення по посаду першого заступника губернатора області очолював Головне управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.
Поліщук Валентин Сергійович
Вік: 34 роки.
Народився: у селі Груд Новоград-Волинського району Житомирської області.
Освіта: Вища. Закінчив Національний аграрний університет.
Кар\'єра: починав працювати у госпрозрахунковому виробничому бюро при районному відділі земельних ресурсів Ямпільської райдержадміністрації Вінницької області на посаді спеціаліста-землевпорядника. Профіль роботи, пов\'язаний із земельними ресурсами, не змінював. Згодом уже працював на посадах: заступника начальника Вінницького обласного управління земельних ресурсів, начальника Держінспекції з контролю за використанням і охороною земель у Вінницькій області, заступником начальника управління Держкомзему у місті Вінниці. До призначення був заступником начальника обласної Держінспекції сільського господарства.
 


Анна МЕЛЬНИККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

684

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

503

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

293

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

274

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

266

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...