Десять кроків до успіху

Десять кроків до успіху

Що можна зробити вже зараз, під час вагітності, для того, щоб грудне вигодовування відбулося?
Крок 1 - Правильний настрій
Психологи називають його "домінантою лактації". Як і в будь-якому іншому ділі, для досягнення результату потрібно усвідомлене бажання. Причому чим серйозніше бажання, тим більше шансів подолати можливі труднощі.
Крок 2 - Читання літератури
Гарним прикладом можуть послужити книги Сірс "Ваша дитина від 0 до 2 років", Фредреджіл "Годування дитини грудьми", Віннікотт "Маленькі діти і їх матері".
Крок 3 - Спостереження за процесом годування
Вам необхідно десь "підглянути", як мама тримає малюка, як тихо і мирно він смокче ... Навряд чи вийде таке побачити в дитячій поліклініці. Пошукайте годуючих мам серед ваших знайомих і напросіться в гості.
Крок 4 - Не слухати розповідей про
негативний досвід годування грудьми
Жінки, які не змогли годувати грудьми, можуть "заразити" вас своїм негативним ставленням до такого вигодовування.
Крок 5 - Купуємо придане собі
В Україні аксесуари для годуючих мам з\'явилися не так давно. Але обирати варто тільки те, що по-справжньому допоможе годувати грудьми: спеціальний одяг для годування, слінг, подушка для годування.
Крок 6 - Придане для малюка
Найпростіший для виконання пункт: маляті для налагодження повноцінного грудного вигодовування нічого не потрібно! Йому потрібні тільки мамині груди, наповнені молоком.
Крок 7 - Підготовка грудей до годівлі
Теж дуже простий у виконанні пункт. І та ж радісна новина: груди готуються до годівлі самостійно, без додаткової допомоги! Усе, що ми можемо зробити - це за необхідності купити зручний бюстгалтер.
Крок 8 - Підтримка оточуючих
І, перш за все, чоловіка та родичів, що живуть з вами під одним дахом. Багато хорошого для додання сил і впевненості мамі, що годує, може зробити вчасно сказане добре слово!
Крок 9 - Обираємо пологовий будинок
Параметрами пошуку для нас хай будуть не телевізори і холодильники в післяпологовій палаті. Якщо ми налаштовуємося на годування грудьми, то постараємося знайти пологовий будинок, де практикується цілодобове перебування новонародженого з мамою.
Крок 10 - Природні пологи
Вироблення молока багато в чому є гормонозалежним процесом. У результаті медикаментозних пологів, коли порушується природний гормональний баланс в організмі жінки і у організмі крихітки.
 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

77

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

65

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

64

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

62

13 жовтня у Крижопільському районі 23-річний чоловік на сільському кладовищі пошкодив 7 пам'ятників. Про те, що пошкоджені пам'ятники і ...

61

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...