Хто із вінничан створював найкращий Новорічний настрій

Міський конкурс "Новорічний настрій" традиційно "підігріває" атмосферу у святкові новорічні і різдвяні свята. Переможці конкурсу визначались минулого тижня, а їх імена оголосять на засіданні виконкому.
Цьогоріч із поданих на конкурс 47 заявок журі розглянуло 25 - саме така кількість відповідала умовам конкурсу. Переможцями конкурсу у різних номінація були визнані 12 вінничан. До складу журі увійшли дитячий омбудсмен, журналісти, представники молодіжної ради при міському голові і виконавчого комітету міськради.
Порівняно із трьома конкурсами, які проходили у попередні роки, цього року збільшено грошові винагороди переможцям і введено нову номінацію - "Краща новорічна прибудинкова територія". У цій номінації перемогу здобув колектив ентузіастів, які проживають у вінницькому будинку №11 по вул. Ф.Кона. Про цей унікальний двір "Місто" вже писало - мешканці прикрасили подвір\'я багатоповерхівки тваринами, квітами й іншими витворами, котрі зробили власноруч.
Валентина Якубовська, жителька будинку, розповіла, що до Нового Року і участі у конкурсі їх будинок почав готуватись ще у листопаді.
- Удень ми - на роботі, а увечері збирались і потроху працювали, - розповіла пані Валентина. - Ідеї для оздоблення знайшли у Інтернеті, а допомагали - діти і чоловіки. Дуже хотілось зробити щось приємне і новорічне. Гадаю, якби конкурсу не було, то ми б все одно зібрались і створили новорічний настрій і собі, й іншим.
Частину премії (а повний її розмір - 5 тис. грн.) переможці витратять на гірлянди, щоб наступного року прикрасити двір, а частину - розділять між собою.
Кращою новорічною садибою приватного сектору журі визнало будинок Віри Стасюк, котра проживає на вул. Смірнова, 10. До слова, ця садиба у 2009 році отримала друге місце у міському конкурсі "Зразкова садиба". Премію у 5 тис. грн. Віра Стасюк планує витратити на ковані ліхтарі і огорожу навколо озера на подвір\'ї. Жінка зізнається, що для неї прикрашання і створення краси - хобі.
Найбільше ж заявок на конкурс - 18 - було подано у номінації "Краще новорічне вікно". І перше, і друге місце вибороли прикрашені вікна молодих людей: 19-річного Юрія Шевченка і 18-річної Лідії Гуркало.
Юрій Шевченко розповів, що разом із 12-річним братом Сашком почав підготовку до святкування Нового року ще за 1,5 місяці.
- Перемога - це так би мовити мені подарунок на день народження, бо на днях святкуватиму 20-річчя, - каже Юрій, який отримав премію за перемогу у 3 тис. грн. - Мама виготовила ялинки із кавових зерен, макаронних виробів і пластикових ложок. Батько намалював малюнки на склі, а ми з братом розмістили на підвіконні сніговиків, гірлянди так, щоб вони підсвічувались.
А от студентка четвертого курсу Вінницького технічного коледжу Лідія Гуркало створювала новорічний настрій в першу чергу для своєї молодшої сестри.
- Хотілось, щоб чотирирічна сестричка Валентина швидше видужала, - розповіла Лідія. - Вона тоді у садочок не ходили, удома була. От я і прикрасила вікно витинанками-сніжинками. Мама подала заявку, коли прочитала про конкурс у газеті.
За своє друге місце у номінації Лідія отримає дві тисячі гривень. На ці гроші вона хоче купити тонометра для бабусі й дідуся, а ще принтер.
 


Ольга ОЛЬХОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

574

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

486

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

401

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

396

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

382

 Але енергетики досі погрожують відключенням На сесії Вінницької міськради 4 жовтня депутати проголосували за зміни до бюджету, які ...