Загадуйте конкретні бажання

Загадуйте конкретні бажання

Новий рік - особлива подія для кожного. Ми покладаємо на нього найкращі сподівання, чекаємо позитивних змін і, відповідно, намагаємося зустріти свято якнайкраще. Адже недарма кажуть: як зустрінеш рік - так і проведеш.
Погоджується з цим і консультант по фен-шуй Ольга Маліновська. Фахівець із багаторічним досвідом розповіла "Місту", як правильно налаштувати себе у новому році Змії, щоб життя приносило приємні сюрпризи, а навколо панували затишок, спокій і взаєморозуміння.
- Пані Ольго, яка головна особливість року Змії?
- Його супроводжуватиме вода, адже це рік водяної чорної Змії. Вода - працелюбна, настирна, тече, шукаючи собі русло, пробиває камінь. Тож у 2013-му люди повинні трудитися, займатися своїми справами, робити так, щоб у майбутньому вони принесли користь. Порівняно з минулим роком Дракона, сповненим емоціями і переживаннями, у рік Змії пануватиме спокій. Тоді люди відстоювали власне Его, показували своє Я. Настав час працювати і відповідати за свої слова.
- Усі звикли очікувати від кожного наступного року змін на краще. Як зробити, щоб надії перетворилися у реальність?
- Коли людина усвідомить, що для змін на краще необхідно докласти зусиль і налаштується на це, стане набагато легше і життя справді зміниться. Змія - мудра і розумна, розраховує свої кроки. До речі, на відміну від нас, китайці не ставляться до неї з острахом. Вони поважають Змію за розсудливість, вміння думати. Розуміють, що це теж боже створіння. Вони першими почали використовувати її отруту як ліки. Тому боятися наступного року не потрібно. Він вимагає розсудливості, не можна робити імпульсивних вчинків, пов\'язаних з емоціями. Слід подумати, зважити все. Не забувайте, що Змія по суті хижа, тож людям, схильним до підлості, треба берегтися - їх "заноситиме" і вони підлість використовуватимуть ще активніше. Але це повернеться проти них, тож варто тримати себе в "залізних рукавицях". Завжди діє правило: те, що видаємо - те отримаємо. Людям наївним, які до підлості не схильні, варто проявити здорову долю авантюризму, аби протистояти негативному впливу. Можливо, доведеться чомусь повчитися у Змії.
- І все ж, наступний 2013 рік - рік чорної Змії, це звучить насторожуюче...
- Насправді цей колір пов\'язаний суто з водою. У Китаї багато водоймищ, які візуально здаються чорними. Є у води й інші кольори: сірий, білий, металічний, синій, блакитний, сріблястий, золотистий. Протягом року їх можна використовувати майже для всього. Вони впливатимуть на людство глобально. Але кожен із нас, народжений у конкретний день і час, має власну стихію. Над гороскопом кожної людини необхідна серйозна робота астролога, щоб з\'ясувати, наскільки їй підходить той чи інший елемент. Так, метал, з яким у фен-шуй тісно пов\'язана вода, знищує дерево. Тому для організацій, які займаються деревом, папером, друкуванням книг, можуть бути не дуже вдалі часи. Але все відносно, адже керівник такої компанії може мати в собі металічний елемент і спокійно втримає бізнес. Для людей вогню, які "плавлять" метал, рік нестрашний. На елементі води хотіла б зупинитися більш детально, адже без неї життя неможливе. Рік буде щасливим для тих, хто нарешті задумається над збереженням води, допоможе зробити її чистішою: не кидатиме у воду нечистоти, не забруднюватиме її хімічними речовинами, використовуватиме воду економно, направить свідомість на її очищення. І вода подякує за все. Все у світі - це енергія, а вода - енергія величезна, одна із головних. Водяна Змія змусить нас замислитися, і тоді або ми допоможемо їй, або вона нас знищить. Я проти передбачень зі стихіями, але ось вам приклад: на вулиці похолодало, і людина стала беззахисною... Як ми весною справлятимемося з "морем" води, яка зараз випала - ніхто не знає.
- В якому вбранні краще зустрічати цей Новий рік?
- Підійде одяг з вищезгаданими кольорами води. Класичний чорний теж доречний, адже Змія має витончений смак. Замість яскравості й химерності віддайте перевагу строгому стилю, стриманим кольорам і формі. Деякі астрологи вважають ідеальним стилем образ англійських леді і джентльмена. Не важливо, коротка чи довга сукня, головне - витонченість. Якщо фігура дозволяє, одягніть приталене вбрання, але так, щоб не виглядати вульгарно. Ненав\'язливо підкреслюйте свою гідність.
Багато хто припускається помилки, одягаючи вбрання зміїного окрасу, особливо на Новий рік. Це неповага до господині року, символ її вбивства. Жодних шкіряних елементів змії у цьому році бути не повинно. Обмежтеся паєтками, які схожі на луску.
- Як щодо ювелірних прикрас?
- Замість золота одягніть срібні коштовності, що є символом елемента води. Срібло добре використовувати якраз у святкові дні, зокрема, 10 лютого. Чудовими прикрасами стануть перлини, особливо натуральні - це сама "водна" прикраса. Але якщо людина любить золото - її не зміниш. Тут головне правило - стриманість, невеликі коштовності. Не забувайте про це, навіть одягаючи біжутерію.
- Які страви приготувати на новорічний стіл?
- Кролик, птиця, будь-яке інше м\'ясо, риба - їх Змія дуже любить. Гурманам, які полюбляють зміїне м\'ясо, бажано від нього відмовитися.
- Які актуальні новорічні декорації і ритуали?
- Будь-які, де присутня "зміїна" символіка, а також кольори води. Свічки, вазочки, браслети, елементи біжутерії... Але дотримуйтесь золотої середини, не завішуйтеся ними. У традиційному фен-шуї, до речі, нема ялинок - це суто наша традиція. У китайців "ялинкою" служить кам\'яне деревце, яке кожного року ставлять у визначене місце. У Китаї на Новий рік дарують один одному апельсини і мандарини, з побажаннями бути багатими і жити в достатку. З ними пов\'язана велика кількість ритуалів. У святкові дні люди спрямовують у Всесвіт свої думки і побажання, чекають чуда, енергетика Землі підвищується, і цей час треба використати. Є такий ритуал у фен-шуї - написання 90 бажань.
- Чому бажань має бути саме 90?
- Дев\'ять - це число примноження. Написати 90 бажань водночас і легко, і складно. У першу чергу напишіть про те, чого хочете позбавитися: боргів, проблем, обов\'язково у позитивному ключі. Детально обдумайте, як саме хочете, щоб бажання здійснилися, це важливо. Наприклад, хтось із кимось не мирився - буквально уявіть ситуацію, як саме конкретні люди помиряться, що казатимуть... У бажанні про матеріальну річ детально опишіть омріяне авто чи будинок, уявіть, скільки він матиме поверхів, якими будуть меблі, плитка, двір, ворота - усе детально впишіть у ці 90 бажань. Не пишіть відносних речей. Висловлюючи бажання про "мир у всьому світі", ви робите добру справу, але вона не має конкретики і просто додається у загальний "банк" людських бажань. Усі хочуть, аби все було добре, але щоб загадане збулося, конкретизуйте. Наприклад: "Хочу, щоб моя дитина вчилася на "10", "11", "12" балів". Бажаєте заробляти певну суму грошей? Вкажіть її у варіаціях із знаком "+", даючи Всесвіту можливість принести вам ще більше. Ще у побажаннях дописують фрази: "Це має бути на моє благо і благо всіх навколишніх", "Даю можливість Всесвіту керувати цим бажанням, щоб воно збулося якнайкраще". Продумайте все детально, щоб вам не підсунули свиню. Якщо хочете модну сумку, описавши лише її зовні, підкладка може виявитися дірявою. Багато українців не мають бажаного, бо не можуть його уявити. Записані бажання зберігайте у червоному конверті, цей колір притягує позитивну енергію. Рекомендується їх постійно перечитувати, вносити корективи. Чим більше з ними працювати - тим швидше вони матеріалізуються.
Важливо вірити у їх здійснення. Якщо будете сумніватися - бажаного не отримаєте. Завжди рекомендую просту істину "По вірі вашій вам воздасться". Корисна річ - карта бажань, заставка на комп\'ютері фото вашої мрії. Важливо вміти перемагати свої емоції, не переживати і вірити. Допомагає молитва "Отче наш", яка розчищає простір у душі і людина вірить у те, чого так бажає.
- Незважаючи на загальний позитив, багатьом на Новий рік чомусь буває сумно...
- Люди чекають свята, але воно не приходить. Але ж свята нам не зробить ніхто, якщо самі його не зробимо. Все у нашій голові насправді. Подумайте про своїх батьків, колег, друзів, коханих - якщо замислитесь, як зробити для них щось хороше, це буде найкращий Новий рік у вашому житті.
Не сидіть на місці і не чекайте дива, як у кіно. Прикрасьте дім, проведіть веселі конкурси, розваги, порадуйте близьких сюрпризами. Удача примхлива і йде туди, де гарно, у яскравий і чистий дім, де порядок і тепло. На Новий рік всі кудись поспішають, хочуть скрізь встигнути, як наслідок виникають конфлікти. Тому пам\'ятайте мудрість Змії, яка ніколи не створює конфліктів на пустому місці. Усувайте їх мудро. Чим краще проходить свято, тим краще людина проживе наступний рік, бо душею настроїться на це. Позитивна енергетика супроводжуватиме її далі.
Але якщо плисти за течією, дозволяючи Всесвіту робити з собою все, що завгодно, то казуси переслідуватимуть постійно. Чому щось не виходить? Бо людина не сіла спокійно і не подумала, як організувати ту чи іншу справу.


Ірина КУПЕЦЬКАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

819

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

633

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

424

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

368

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

366

17 жовтня у Будинку офіцерів відбудеться безкоштовний показ вистави, ролі у якій виконують учасники АТО, волонтери та члени їх родин.  ...