Зимове взуття для вагітної

Зимове взуття для вагітної

Вагітність - особливий стан, коли тіло вимагає більшої турботи й уважності. Але що поробиш, якщо навіть зараз хочеться виглядати красиво і модно, при цьому не нашкодивши ні собі, ні дитині.
Що врахувати
При виборі зимового взуття не забувайте, що виношування дитини - це вже досить сильне навантаження на тіло. Особливо на хребет, який повинен тримати тіло і м\'язи спини. А дитина, яка зростає всередині, а з нею й живіт, це завдання ніяк не полегшує. Тому треба вибрати зручне взуття. Крім його форми і фасону завжди звертайте увагу на матеріал, який грітиме ноги. Адже мерзнути вам із малюком не можна.
Матеріал
Варто вибрати взуття з натуральної шкіри або замші. Адже такі чоботи відповідають гігієнічним нормам, і спекотно в них не буде. А ось тепло забезпечить натуральне хутро всередині. Гарна шкіра і її обробка захистять ноги від промокання. Замша на суху зиму без сльоти теж підійде, але ж і доглядати за таким взуттям складніше.
Підошва
Особливо важливо правильно вибрати підошву. Адже у вашому стані падати ні в якому разі не можна. Доцільним варіантом буде рельєфна гумова підошва. Крім того, у продажу можна знайти спеціальні підкладки на взуття, які захистять від падіння, бо максимально зменшують ковзання.
Каблук вибрати максимально стійким, низьким і широким. Це дозволить відчути себе на висоті, а також полегшить навантаження на спину.
Важливі дрібниці
Ноги вагітних можуть набрякати не тільки влітку. Тому вибрайте чоботи, в яких відчуваєте деяку свободу. Поворушіть пальцями, пройдіться по магазину, відчуйте, чи зручно у такому взутті.
Стиль
Якщо доводиться вибирати взуття з урахуванням вашого нового стану, це ще не означає, що тепер про свій стиль і жіночу чарівність можна забути. Адже дивлячись на сучасний асортимент дійсно зручного взуття для вагітних, можна вибрати навіть кілька варіантів чобіт. Наприклад, на прогулянку по засніженому парку - спортивний варіант чобітків, в яких буде дуже тепло і зручно. І підібравши відповідний верхній одяг і головний убір, можна також виглядати гарно. Ну а якщо захочеться підкреслити жіночність і діловитість, у магазині класичних варіантів взуття на невисоких підборах або стійкій танкетці також багато.
Тому піклуючись про своє здоров\'я і здоров\'я малюка, ви можете довести всім, що також дбаєте про свій зовнішній вигляд. Підключайте свою фантазію і дерзайте.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

543

Міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко представив моделі Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської та Волинської ...

460

В Чернівецькій ДПІ Могилів-Подільського управління ДФС у Вінницькій області відбулось урочисте відкриття чергового Центру ...

412

Микола Леонідович Спектор, президент ТРК «Еверест»   Інтерв'ю з президентом ТРК «Еверест» Миколою Леонідовичем Спектором вже стали ...

401

З 20 по 30 серпня у Вінниці відбудеться Мистецька резиденція «Над Богом». Формат проекту передбачає синтез творчої резиденції та ...

376

Протягом січня-липня 2019 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися за сприянням у пошуку працівників 5774 роботодавці, які ...