Як на вінницьких дорогах поважають VIP-персон

- Останнім часом багато нарікань надходить від медпрацівників "швидкої", що водії на дорогах не пропускають їх, - пояснює начальник служби профілактичної роботи ДАІ УМВС України у Вінницькій області Володимир Мотичко. - Це саме стосується і автомобілів міліції, інкасації, спеціальних кортежів і рятувальників.
Таким машинам із увімкненими синього і червоного кольору маячками інші водії повинні надати перевагу у русі чи зупинитись.
Усі їдуть, і я їду
Переконатись у справедливості нарікань було не складно.
Маршрут кортежу, який за планом перевозив у мікроавтобусі VIP-персон, а насправді журналістів, пролягав через Київський міст, вулицею Київська, розвернувся на зупинці "Водоканал" і попрямував до Якушенець. Операцією "Увага: Спец-сигнал!", або як її називають у народі - "Маячок", керувала старший інспектор відділу організації роботи ДПС та адміністративної практики УДАІ УМВС у Вінницькій області Людмила Кузнєцова.
Поки колона прямувала мостом із сиренами, все було спокійно, а щойно звернула на Київську - водії збентежились, дехто не знав, куди звертати.
Не надала переваги у русі VIP-персонам зелена "Лада". Із неї вийшла усміхнена жінка.
- Знаю правила, і знаю, що треба взяти… праворуч, - виправдовується. - Просто заговорилась із пасажиром.
За словами керівника операції, жодна з жінок-водіїв, яких зупиняли даішники, не знала правил руху достеменно.
- Найцікавіший аргумент, який ми чули, був таким: я бачила червоні маячки, але усі їдуть, і я їду, - згадує Людмила Кузнєцова.
А посперечатись?
А от чоловіки можуть і не визнавати вини. Молодий водій "копійки" теж порушує правила, навіть звертає з центральної дороги.
- Я не порушив, просто праворуч прижався, - говорить він.
Сперечається затято. Хтось із перехожих викрикує: "Та чого ви "копійку" зупинили? Ви "Джип" тормозіть".
- Насправді, зупипяємо усіх. Навіть священик під Літином трапився, - згадує Людмила Кузнєцова. - Дуже просив не штрафувати... Тим, хто не погоджується, демонструємо відео, яке фіксувало їх дії. Після перегляду вже ніхто не сперечався.


Ольга ОЛЬХОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1336

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

465

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

311

Експертна група конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ" 15 серпня визнaчила 36 проєктів, зa які містяни зможуть ...

292

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

275

  ...